Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt adjunk nekik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adjunk nekik?

Figyelt kérdés
Párommal nem élünk együtt, de meghívtak az ő rokonai (fogalmam sincs, hogy kik ők egyszer találkoztam velük) az esküvőjükre. Talán a párom testvérének a bérmakeresztanyjának a gyereke? Szóval nem túl közeli. Számomra idegenek jóformán, párom sem találkozik velük csak talán 5évente 1x. Párom szülei velünk nem közösködnek, mennyi pénzt adjunk nekik?
2012. júl. 16. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Fejenként 10.000-et "szoktak" adni, de persze annyit adjatok,amennyit elbír a kassza.Mivel nem olyan nagyon közeli rokon,ezért nem kell olyan nagyon sokat adnotok szerintem.
2012. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ha ennyire jelképesen rokonaitok,akkor elég fejenként egy ezres,amennyiben nem 20-an vannak... mert 20.000 már sok...
2012. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Annyit szokás adni min. amennyibe ti kerültök nekik a lagzin, de inkább egy kicsivel többet. Ezt meg lehet tudakolni, közelebbi rokonok biztos tudják a tarifát. :)
2012. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fejenként egy ezres az egy picit gázos sztem..
2012. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Legalább annyit illik adni, mint amennyibe a kajátok kerül, hogy legalább ne bukjanak rajta.


Ha 5 évente 1X találkoztok velük, akkor minek hívnak a lagzira, a pénzért?

2012. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy miért. Lehet ez a szokás falun. Amikor meghívtak minket akkor sem voltunk ott, csak a párom szülei, illetve a húg.


Mivel számomra szinte teljesen idegenek, nem szeretném túl nagy költségbe verni magam.

2012. júl. 16. 16:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy másod unokatestvéremék meghívták a családunkat a lagziba (soha életemben nem beszéltem még velük), és jött bátyám barátnője is, aki még annyira se ismerte a násznépet, mint én. Ő 10.000 Ft-ot adott, mert a szervezők külön kikötötték, hogy annyi legyen a minimum, mert annyi a kaja/fő (szerintem rohadt nagy bunkóság így kikötni, de mindegy). Ezért ő annyit adott jelképesen, mi a rokoni kapcsolat miatt kicsit többet.
2012. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél egy Pataki tálat, 2-3 ezerért, és add azt át.
2012. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
6 x 10^23 $
2012. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy már előttem is írták mostanság 10 ezret illik adni fejenként. Sóherkodni égő. Inkább tisztességesebb előre jelezve nem elmenni. De minimum annyit adunk mint amennyibe kerül a vendéglátásunk.
2012. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!