Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sógornőmnek valami visszafogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógornőmnek valami visszafogott, leánybúcsú-hangulatú, bulizós estét szerveznék. Ötletek?

Figyelt kérdés

A bátyám nemsokára feleségül fogja venni sógornőmet, akit méltóképpen el szeretnék búcsúztatni a leányélettől. :) Viszont felénk nagyon nem elterjedt ez a leánybúcsúsdi, ezért nem tudom, hogy hogyan fogadna egy ilyen estet. Nem akarok zsákbamacskázni, ezért egy egyszerű, szórakozóhelyen töltött, bulizós estét terveztem, amire meghívnám még két gyerekkori barátnőjét - szóval igencsak szűk körű lesz.

Bár konkrét leánybúcsút nem szervezek neki, mégis bele szeretném csempészni az estébe azt a hangulatot, és a kérdésem erre a részre vonatkozna. Valamilyen egyszerű, frappáns, mégsem túl bevállalós ötlet kellene az estére. Előtte nem tartanánk beszélgetős-csajos részt, rögtön a szórakozóhelyre mennénk. Tervezek egyen pólót, hármunknak "Szabad" , míg sógornőmnek "Eladva" felirattal. Persze fizetném/nénk az italát egész este, és fejenként valami ötletes, kissé pikáns ajándékot is bekalkuláltam (én egy szőrös bilincset fogok venni :)). Valami szép papírra készítenék Neki egy elismervényt, miben szerepel, hogy megérett a feleség életre, s amit az est végén kapna meg. De ezeken kívül nem tudom, hogy még mit ütemezhetnék be, hogy ne legyen túl kiszámított, feszengős-feladatos hangulata a partinak.

Néhány tippet szívesen fogadnék, akár valami diszkrétebb feladatra is. :)



2012. júl. 21. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el egy vacsorára és utánna jól dugjad meg. Ha Ok akkor bátyádnak is jó lessz és nem csalódik.
2012. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A te magzatvizedben sem úsztak piranhák...
2012. júl. 22. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk szokás, hogy bekötik a menyasszony szemét és megszagoltatják vele a borsot, sót, erős paprikát stb.. meg henger alakú tárgyakat adnak a kezébe, hogy találja ki, mik azok ;)

jó szórakozást! :)

2012. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp ajánlom, hogy írjatok egy "eskü" szöveget, a házas asszony viselkedéséről, kötelességeiről stb. Természetesen itt a viccen van a hangsúly, hogy valamilyen frappáns kis szöveget hozzatok össze. Bekötnétek a szemét és például te felolvasod ő meg mondja utánad. És akkor ez úgy mond olyan lenne, mint egy beavatási ceremónia. Az ajándékokat is ekkor adnám át. És mivel közvetlen a szórakozóhelyre mentek, illetve, hogy azt est végén átadod az elismervényt, ezért én ezt azzal kötném össze.

Amúgy meg csak azt tanácsolom, hogy viselkedjetek természetesen, beszélgettek, táncoltok, iszogattok, jó kis csajos buli. Annyival egészíteném ki, hogy meghívnám egy töményem italra.

2012. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!