Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik étteremben, csárdában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik étteremben, csárdában érdemes Kecskeméten lakodalmat tartani? Többen a Csalánosi Csárdát javasolták, de tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kozervgyári éttremben volt, az aluljáró után. Olcsó volt a vacsora, a kiszolgálás rendben volt, és ami megmaradt azt mind visszaadták. Vihetsz üdítőt, alkoholt. Nagyon rendes ember, aki intézi. Kedvezmény van a gyerekekre.

Én csak javasolni tudom, a csalánosi Csárdáról csak rosszakat hallottam:(

2009. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Csalánosi Csárda nagyon jó hely. Az árakat nem tudom, mert én csak vendégként voltam a rendezvényen.
2009. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én csak vendégként voltam itt lakodalomban,de nagyon szép hely.árakat sajna nem tudom.írj nekik.

2009. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
én nem ajánlom a háromgúnárt:S csak italárat tudok irni (mivel ott volt a banketünk, és csak a kajára futotta az osztálypénzből! Az italt mindenki magának fizette), egy feles tequilla 900 ft, de más alkoholos ital is akörül mozog.
2009. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Holló Lakodalmasházban volt. Előtte azt se tudtam, hogy létezik. Nagyon jó árban volt, ezért választottuk, sőt az esküvő időpontját is áttettük miatta. (www.hollogasztro.hu) Ha még kíváncsi vagy több infóra, kérdezz: t.arcsi@freemail.hu
2009. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

pontos link:

[link]

2009. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
13:51 vagyok.bocsi nem akartalak félrevezetni a Háromgúnárral,írtam is h.árakat nem tudok..amúgy a kiszolgálás,hangulat,környezet teljesen ok.volt,ezek szerint mégse az igazi...)
2009. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalánosi ne! Velünk bunkók voltak a pincérek -már bocsánat , az árak nem kedvezőek és a kaja sem volt friss és ízletes.
2009. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, számomra is aktuális, úgyhogy kiváncsi vagyok a válaszokra!

Részemről az egész város legolcsóbb de ízléses kínálata eddig a Sasfészek étterem. A Három Gúnárban valóban nagyon udvariasak a felszolgálók, de az minimum középárkategóriájú.

Jelenleg úgy gondolom, hogy valami hasonlót tudnánk csak igénybe venni, mint amit az első hozzászóló ajánlott.

2009. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még mindig a Hollóra voksolnék. Itt az árban benne volt a kaja (svédasztalos), sütemények, menyasszonyi torta, korlátlan italok. Menüt, sütiket, tortát (fotót vittem az általuk mondott cukrászdába), italokat meg lehettt választani. Maradék kajcsit, sütit haza lehetett vinni. Én főleg az italok miatt választottam, nem tudtam, ki mennyit iszik, úgyhogy szerintem nagyon megérte!!!!
2009. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!