Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt a legnagyobb lagzija és hány meghívott volt?! Vissza jött az a pénz amit ráköltötettek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
85 meghívott volt, kb. 54 jött el. Kb a negyede jött vissza, de így is megérte :)
2012. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy rokonomnak 300 fős lagzija volt. A ráköltött pénz fele sem jött vissza. Pedig voltak tehetős rokonok is. Fizethetik évekig a felvett adósságot.
2012. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
82 meghívott volt, ebből 65-en jöttek el, és a ráfordított pénz kétszerese jött vissza :)
2012. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Sose értettem azokat, akik annak reményében szerveznek nagy lagzit, hogy minél több pénzt kapjanak!


Nekünk 20 fős esküvőnk volt, pénzt nem kaptunk, nem is ez volt a cél, hanem, hogy a boldogságunk megosszuk a családdal.

2012. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

"Egy rokonomnak 300 fős lagzija volt. A ráköltött pénz fele sem jött vissza. Pedig voltak tehetős rokonok is. Fizethetik évekig a felvett adósságot."


És miért kellene a tehetős rokonoknak más 300 fős esküvőjét kitermelnie? Jó hülye aki ezért adósságba veri magát. Ne mondja senki, hogy a 300 főt nem lehetett volna megfelezni vagy még azt is megfelezni. Ekkora rokonság már nincs.

2012. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Csaptak nagy dínom-dánomot úgy 200 fővel egy sulistársamék. Nem volt nekik veszteséges, és vissza is jött nekik valamennyi, a kétszerese biztos nem.

Na aztán két gyerek születése után el is váltak, mert rájöttek, hogy nem bírnak együtt élni.

Csak ugye sürgős volt a felhajtás, hogy megmutassák az ismerősöknek, barátoknak, hogy hű a nagy jódolgukban 20 évesen szülői finanszírozással mire nem telik.

Azóta a nő tök idegbeteg, a gyerekei folyton bőgnek. Talált egy megértő papucspasit, aki szeretné őt feleségül venni. De a nő nem hajlandó, mondván neki már megvót a nagy nap... Hát érdekesek az emberek.

2012. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

2008-ban egy jó barátom esküvőjén voltam: 300 meghívott, 3 millió forint kölcsön. A házasságkötő terembe csak 50-en fértek be, semmit nem láttunk a házasságkötésből, a templomban ellenben, csak 20-an voltunk. Este a vacsorán meg vagy 500-an.

Nem jött vissza nekik szinte semmi, de nem hiszem, hogy ez volt a cél. Ott ez a szokás. Falun a fél falut meghívni, 2 sátras bulit csapni és kirúgni a hámból. Jó volt, de szerintem felesleges.

2012. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!am nem azért csinálnék lagzit h meggazdagodjak belölle csak kiváncs voltam a véleményekre!
2012. júl. 27. 18:20
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
38 főt hívtunk meg, a szűk családi kört, 28 jött el, tél volt, 40cm-es hóval, így vidékről nem jöttek el. Duplája jött vissza, amit arra költöttünk, hogy felszereljük a házat/háztartást.
2012. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Én kb 100 fős lagzin voltam, semmi nem jött vissza belőle, mert nem volt menyasszonytánc, az ajándékok pedig általában nem olyan jellegűek voltak, ismerve a párt.

Nagyon rossz hangulatú esküvő volt egyébként, voltak rokonok, akik mindenért reklamáltak, ettől aztán mindenki feszült volt. Szerintem jobb és bennsőségesebb a kisebb esküvő, de ti tudjátok.

Az meg aki hitelből rendez esküvőt meg is érdemli, csak remélem aki ilyen hülye az nem szaporodik, mert akkor mi lesz a világgal, 20 év múlva megduplázódnak a hülyék...

2012. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!