Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki főként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki főként a szüleivel való rossz kapcsolata miatt döntött a kéttanús esküvő miatt?

Figyelt kérdés

A közelebbi barátok hogy fogadták? Megértették a dolgot? Nem haragudtak vagy bántódtak meg nagyon?

Én alapból is mindig hajlottam efelé a megoldás felé (nekem ez így romantikusabb, és nem is akarok minimális felhajtást sem), a szülői háttér csak ráerősített.

Ha olyan családom lenne, még hajlanék is más megoldás felé, de így nem nagyon.



2012. aug. 1. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*mellett, elnézést a félreírásért :D
2012. aug. 1. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen. :)

(A többit magánban írom.)

2012. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok.

Pont ezért hogy ne legyen senki megbántódva nem is tudja senki,csak akinek kell tudnia.

Aki tudja már rég hogy majd egyszer lesz egy ilyen szándékunk az is elfogadta,mivel más lehetősége nincs. :)

Az egyik ok a nagy esküvővel járó idegbaj,amit a hátam közepére nem kívánok és szerencsére a párom sem.A másik meg a szülők.


Én úgy vagyok vele hogy az a MI napunk,a MI döntésünk és ha másban nem is de legalább ebben tiszteljék a rokonok meg a barátok is a döntésünket.Az meg hogy ki sértődik meg,hát nem igazán érdekel.Én se hisztizek más esküvői tervein.Max meg lehet a véleményem de azt meg szépen megtartom magamnak,ugyanis elég paraszt dolog egy ilyen dologban a döntést becsmérelni bármilyen formában.

2012. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen.

Végignéztünk mindkettőnk családjából 1-1 esküvőt,előkészületestül,majd eldöntöttük,hogy 2 tanuval tökéletes és elutaztunk 3 hét nászútra...


Barátok elfogadták,gratuláltak,aki már házas volt,az meg is jegyezte hogy ha vissza mehetne az időben,ők is 2 tanuval házasodnak...

2012. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!