Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szabadtéri esküvő? Mi van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadtéri esküvő? Mi van, ha esik az eső, v rossz idő van?

Figyelt kérdés

Úgy lenne a legolcsóbb az esküvőnk, ha itthon tartanánk, nálunk. Hatalmas udvarunk van, így a meghívott 70 fő simán elférne kinn.:) Csodálatos nyári esküvő lehetne, csak attól félek, hogy az időjárás elrontana mindent. Mivelhogy bent a házban már nem férne el 70 fő. Lehetne felállítani hatalmas sátrakat az udvarra, de elég költséges lenne, meg nem lenne szép, benn a sátorban sötét lenne, nem lenne az a szép szabadtéri hangulat, stb. Ha viszont kibérelünk egy helyiséget, az sokkal drágább lenne, és sokkal bonyolultabb is. Tapasztalatokat, ötleteket várok, hogy lehetne szép szabadtéri esküvőnk? Hogy oldhatnánk meg, hogy az időjárás ne rontsa el?

(amúgy még csak tervezzük, nincs kitűzött időpont, de nyáron szeretnénk)


2010. nov. 16. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem előtte mondjuk egy héttel már sejteni lehet, milyen az idő, ha nem kedvez, akkor gyorsan béreljetek ki egy helyet.
2010. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Az csak víz, le lehet mosni.
2010. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet rendelni külön esküvői sátrakat! Fehér színű, és olcsóbb, mint egy hely kibérlése! Ha rossz az idő, sztem az a legjobb megoldás!
2010. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy sörsátor kibérlése mennyibe kerülhet?
2010. nov. 16. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

ÉN nem merném bevállalni! Ismerem magam, előtte már x héttel azon rettegnék, hogy esni fog. Így is attól féltem, pedig nekünk "beltéri" lagzink volt, csak féltem,hogy hol fogunk fotózni, tiszta sár lesz a ruhám, eláznak a vendégek stb. Sőt nekünk előtte éjjel még akkora vihar volt, hogy attól féltem leviszi a háztetőt. Másnap délelőtt 10 körül sütött ki a nap!:)

A sátorral meg vitatkoznék. Nem olcsóbb. Itt nálunk pl. ekkora létszámra kb. ugyanannyiból jött volna ki, mint a hely, amit béreltünk. És az sem volt olcsó (díszterem volt)! Előtte egy hónappal voltunk sátras lagziban, esett, és befolyt ugyanúgy a sátorba. Oké,hogy az alkoholtól már nem zavart senkit, de voltak részek, ahol vízben tocsogtunk!

2010. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi eláztunk.

reggel még ragyogóan sütött a nap de a templomból kiérve majd meg fagytam.

végül egy büfétulaj ismerős felajánlotta a helyet, ha az italt fizetjük.

ha nem lett volna a családom régi barátja, akkor tuti hogy elmaradt volna a lagzi, pedig mi csak 30an voltunk

próbálj b tervet csinálni.

2010. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen az esküvői sátor nagyon jó ötlet, nem csak esőben de napsütésben is hasznos lehet.
2010. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!