Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Győrben, Polgári esküvő!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jennababo kérdése:

Győrben, Polgári esküvő! 2012. Minden érdekelne ki mit tud? Hogyan? Mennyiért? Feltételek? Bejelentkezés stb?!

Figyelt kérdés

Gondoltam elősként itt kérdezem meg hátha tud valaki vqalami okoas.

viszonylag gyors,egyszerű két tanús esküvőt szeretnénk. (A nagy Lagzi jövő nyáron lesz majd)



2012. aug. 1. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

egy ismerősömnek úgy volt, hogy bementek a Liszt Ferenc utcai hivatalba, bejelentkeztek, majd fél év múlva kellett visszamenniük, akkor beszélték le a pontos időpontot (ami szintén majdnem fél évre rá jutott nekik..)

az a fél év arra kellett elméletileg, hogy biztosak legyenek a dolgukban :D

de nem saját tapasztalat, szóval esküdni nem mernék rá :)

2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2012. aug. 2. 06:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én győri vagyok. Legnagyobb részt a Zichy-palotában zajlanak polgári házasságkötések városunkban. Valóban a Liszt Ferenc utcában található. Ahogy a főbejáraton bemégy a porta mögött a második ajtón kell kopogtatni, két tüneményes hölgy foglalkozik az esküvőszervezéssel, illetve a mögöttük lévő iroda az anyakönyvi hivatal. Én elfogult vagyok, hiszen ők a kollégáim :) nem tudnék senkire rosszat mondani, az épület kívülről is szép, belülről pedig gyönyörű. A honlapjukon meg is tudod nézni, írd be google-ba, hogy Zichy-palota.

Illetve úgy tudom, hogy a Xántus János Múzeum dísztermében is lehetőség van polgári szertartásra valamint a városházán.

Bejelentkezni maximum fél évvel, minimum pedig 3 hónappal korábban kell.

Minden jót kívánok!

2012. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!