Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsún a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsún a vőlegény meddig megy el egy táncoslánnyal/prostival ha a barátaitól ezt kapja meglepetésként?

Figyelt kérdés
Természetesnek kéne venni azt hogy lefekszik vele? (mert ugye utánna már csak egy nővel kell lennie élete végéig...)ha nem fekszik le vele meddig mennek el? ti meddig mennétek mentetek el ha volt ilyen alkalom?
2009. júl. 19. 21:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
48%
Igen,csak az a baj,hogy a pasik nem azt figyelik ilyenkor,hogy mennyire,inteligens,vagy okos ez a lány,hanem a látvány....és azt mondják,ha a farok feláll az ész megáll..Ezért csak óvatosan a halálraiszom magam,utoljára kiélem magam legénybúcsúval!
2009. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Én is azon az állásponton vagyok, hogy aki meg akarja csalni a párját, az nem feltétlenül a legénybúcsún teszi meg, hanem akármikor. Sőt ott pont lehet, hogy azért nem, mert sokan vannak. Ha bízol a párodban, akkor ezen ne aggódj (gondolom te vagy a lány, ha nem akkor bocsi). A páromnak is nemsokára lesz, én egy nem aggódom ezen. Bízom benne annyira, hogy ne érdekeljen. Furi, amikor azt hallom ismerősöktől, hogy a lány megtiltja, hogy legyen táncoslány a búcsún. Ha már most nem bízik benne, akkor minek megy hozzá?
2009. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én férjemet is elvitték legénybúcsúra.

Már útközbe (mielőtt a bárba értek volna) hányásig ittak, így a cél előtt vissza is fordultak.

Több csajt szólítottak le neki az utcán, hogy győzzék meg, ne házasodjon, és többször ecsetelték, hogy a szexen kívül mindent szabad, sőt kell... (orál, anál stb már akár lehet is)

Persze ő nem tette volna meg, ha eljutnak a helyre sem, de én azért elég pipa voltam mikor így részletezte:)

2009. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy bunkóság a menyasszonyra nézve ez a prostis dolog. Én szóba se állnék azokkal a "barátokkal", akik ilyen helyzetbe hozzák a leendő férjem.
2011. febr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egy cumi azért csak belefér! :)
2016. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!