Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akik egy esküvőre mennek mindenkinek párja van?

Figyelt kérdés
Olyan cikinek érzem, hogy egyedül pasi nélkül kell mennem egy esküvőre. L/19
2012. aug. 5. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van párja, és egyáltalán nem ciki.
2012. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd. Előbb utóbb eljön az idő, amikor egyedül is tudod magad vállalni.
2012. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenkinek. Barátnőm esküvőjekor nem volt senkim, egyedül mentem, nem dőlt össze a világ.
2012. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy te cikinek érzed? Meg hogy azt gondolod hogy egyedül kell menned?

Mert, ha olyan ronda és/vagy kiállhatatlan vagy, hogy nem kellesz senkinek, az ciki.

De egy esküvőre nem szoktak egyedül menni. Többnyire az egész családodat meghívják, és még egy csomó ismerős rokon is lesz ott, jó esetben egy csomó barátnő is. Vagy te az esküvőn akarsz szerelmi életet élni??

2012. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem ciki, amúgy sokan szoktak csalni, hogy elhívnak magukkal valakit, csak hogy ne menjenek egyedül. És társasággal szoktam menni :)
2012. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szüleimmel fogok menni az esküvőre csak pasim nincsen!
2012. aug. 5. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szüleiddel mész akkor főleg nem ciki! A mi esküvőnkre 2 felnőtt is jön egyedül, pár nélkül. Egyébként ha lenne is valakid, nem biztos, hogy a pár őt is szívesen látná az esküvőjükön.
2012. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám esküvőjén is egyedül voltam. :D Nem volt ciki.

Barátnőm esküvőjén is egyedül leszünk, igaz, ott sok szingli bige lesz.

Ugyan már, ezzel nincs semmi gáz. :)

2012. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pasizz be a lagzin :)
2012. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a szüleiddel mész, akkor egyáltalán nem ciki. Azt képzeld el, hogy én az egyik legjobb barátnőm esküvőjére mentem teljesen egyedül, igaz akkor már 29 éves voltam, de nem volt párom. A barátnőm mondta, hogy vigyek valakit, na de nem tudtam senkit leakasztani a szögről. A szüleim eljöttek volna szivesen, mert ők ismerték gyerekkorától és annyi nem volt benne, hogy azt mondja, ha nem tudok semmi pasit magammal vinni, akkor ne menjek egyedül, inkább mindkét szülőt vigyem el, egyel több vagy kevesebb ember már nem számított volna. Marha ciki volt, tök egyedül voltam, mindenki táncolt, én meg egyedül üldögéltem és nagyon boldog lettem volna, ha legalább a szüleim ott lehettek volna velem. Végigbőgtem az egész estét, alig vártam a vacsora végét, hogy leléphessek. Baromi ciki volt és soha többé nem mennék egyedül egy esküvőre. Szerencsére azóta már férjnél vagyok, úgyhogy remélem, többé nem kell egyedül mennem egyetlen esküvőre sem. Szóval nem ciki, ha szüleid ott vannak! Örülj neki addig, amig velük lehetsz!
2012. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!