Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második keresztnév felvétele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második keresztnév felvétele csak 18 év felett lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
miköze ennek a párkapcsolatokhoz?
2012. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hanariko ***** válasza:
90%
hát nem tudom, de olyan is van hogy eleve születéskor adnak két keresztnevet nem? Akkor gondolom utólag fölvenni nem csak 18 fölött lehet. Csak alatta gondolom kell vmi szülői engedély
2012. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogyan a második válaszoló írta. Bármikor lehet, de 18 év alatt szülői beleegyezés kell. Minek akarsz fölvenni még egy keresztnevet? Én alig vártam, hogy 18 legyek, és rögtön "ledobtam" magamról. Fölösleges volt, hivatalos papírokon mindig ki kellet írni a teljes nevem, annyira untam már.
2012. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismertem valakit, aki 14 évesen csinálta, gondolom, szülő engedélye kellett hozzá.
2012. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
név változtatás,új név felvétele bármikor lehetséges csak 18 év alatt mindkét szülő engedélye szükséges az anyakönyvvezető irodába személyesen megjelenve,ha elvált szülőkről van szó,akkor is kell mindkét szülő hozzájárulása.szükséges hozzá az eredeti születési anyakönyvi kivonat és 5000 ft amit az okmányirodában kell illetékbélyeget venni és visszamenni vele az anyakönyvvezetőhöz és megtörténhet a névfelvétel.
2012. aug. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!