Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy fordulhatott ekkorát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordulhatott ekkorát a világ? Csak nekem gáz, ha egy férfi felveszi a felesége vezetéknevét?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm felvette a felesége nevét Most ő pl. Nagy-Szabó Sándor. Régen,ha nem Szabó Sándorné lett volna a nőből,kb megkövezi a család....Én sem szeretem túlságosan a konvenciókat,de ez nekem már sok.
2012. aug. 9. 14:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
72%
Maradi vagy. Nincs ebben semmi. Ez a ffi részéről biz. tisztelet kifejezése.
2012. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem névfelvétel, hanem névegyesítés, és azon kívül, hogy hót felesleges, semmi hibája nincs. A nők nem a férjük tulajdonai, így nem kell a nevüket viselniük. Az meg, hogy ennyire p*unci volt az a férfi, az az ő baja, nem a felesége hibája.
2012. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%

Most mi a bajod?!?!?


Ebben éppen pont nincs semmi kivetnivaló!!!!!!!!!

2012. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
75%

Hogy hívják az asszonyt? Ő megtartotta a saját nevét, vagy ő is Nagy-Szabó lett?

Bár így is úgy is fura kicsit.

2012. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem gáz, miért ne fejezhetnék ki így az összetartozást. Így egyforma a vezetéknevük és mindkettőké benne van. Én olyan fiút is ismertem, aki annyira utálta a vezetéknevét, hogy alig várta, hogy megnősüljön és felvegye a feleségéét. Nem hinném, hogy ez a "rossz" fordulatok közé sorolható lenne, ami a világban történik.
2012. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nincs ezzel semmi gond. nekem is van olyan ismerősöm, aki közösen felvette a feleségével együtt a másik vezetéknevét -lel. szerintem kedves gesztus és aranyos dolog. ettől semerre nem fordult a világ az én megítélésem szerint. a né megjelölés nekem nem jön be és pont lesz@arom, h ki kövezett volna meg, meg ki nem, miután senkinek az ég világon nincs hozzá semmi köze.
2012. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
A felesége pedig "Nagy-Szabó Aranka".
2012. aug. 9. 14:48
 8/54 anonim ***** válasza:
20%
Igazad van, nagyon gáz.
2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
82%

Mi közöd hozza? Igen, csak Neked gáz...


Én szívesen felveszem a férjem nevét, mert az által is tiszteletemet és hozzátartozásomat fejezem ki, de ha valami miatt ő akarná felvenni az én nevemet, nem kövezném meg.

2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
80%

Hogy fordulhatott ekkorát a világ? Még ma is él a hímsovinizmus?


Nagyon buta és maradi vagy kérdező, és sajnos nekem is ilyen primitív emberek között kell élnem.

2012. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!