Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pofatlansag nem elmenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofatlansag nem elmenni a lakzijaba?

Figyelt kérdés
Semmi kozeli, meg csak nem is barat joforman, osztalytarsak voltunk ezelott 5 evvel, azota nemigen beszeltunk. Nem kicsit lepodtem meg, amikor megkaptam a boritekot. Arra gondoltam, hogy kuldok valamennyi penzt, de nem megyek el. Az eskuvot meg fontolgatom, de a lakziba abszolut nem szeretnek. Pofatlansag lenne? Ha meghivtak, menni kellene?
2012. aug. 17. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell elmenni a LAGZIba.
2012. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni, ha nem akarsz, de az LAGZI.
2012. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire távoli a kapcsolatotok, akkor egyáltalán nem pofátlanság lemondani.Semmi sem kötelező. Még ha pénzt sem adsz, az sem pofátlanság.
2012. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnál pénzt egy távoli ismerősnek, ha nem is mész el a lagzijába? Valami kisebb ajándék, rendben van, de pénzt csak akkor, ha ott vagy, ezzel szinte hozzájárulsz a költségek fedezéséhez.
2012. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne pénzt küldened, ha el sem mész? Eszedbe ne jusson! Hívd fel, mondd le a programot. Ajándékot nem kell küldened, ez butaság.
2012. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a lakzi?
2012. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs kedved elmenni, akkor küld egy szép táviratot, de pénzt, vagy ajándékot csak akkor illik vinni, ha elmész a lagziba.
2012. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nos... felolem lehet lagzi is, de egykori tanarom szerint lakodalom, nem lagodalom, innen a rovidules, hogy lakzi. Azon en is morfondiroztam, hogy akkor Juhasz verse miert lett Tapai lagzi, de semmire sem jutottam :)

2012. aug. 17. 17:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy furcsaság, mert valóban a lakzi lenne a logikus, de mégis lagzi.
2012. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A lakziba nem kell elmenni,a lagziba meg te tudod.
2012. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!