Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy negyven egynéhány éves özvegy nőnk ilyen esküvője volt?

Figyelt kérdés
Habosbabos hófehér ruha,koszorúslányok szintén csicsás ruhában (a felnőtt lányai és az új férjtől való kislány volt a nyoszolyó lány). Szóval z egész olyan volt,mintha egy fiatal lány ment volna férjhez. Ez csak nekem tűnik nevetségesnek?
2012. aug. 19. 19:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%

Mostanában meg pont az a furcsa, ha valaki 43 éves korában már nagymama.

Semmivel sem nevetségesebb az általad leírt esküvő, mint az, hogy huszon-harmincéves terhes/kisbabás nők lánybúcsút tartanak az esküvő előtt.

2012. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék, hogy egy özvegy nő talpra tudott állni, és boldog tud lenni. Biztos mögötte van jónéhány nehéz év. Ha csinos, egészséges, fiatalos, szép, és a családja is, akkor miért ne öltözhetnének fel úgy, mint egy igazi menyasszony és koszorúslányai? Miért kéne egy 40 évesnek fehér kosztümben 2 tanúval házasságot kötnie? És szerintem is szégyellje magát a násznép, hogy ezen csámcsogott. Ha nem tetszett nekik, miért tettek inkább egy 180°-os fordulatot és hagyták ott az egész banzájt? Inkább képmutatóan leültek zabálni és vedelni, majd mint aki jól végezte dolgát hazamentek, és megtárgyalták, hogy nevetséges volt az egész. És ezt rád is értem. És nincs rossz napom (ahogy egy előző válaszolónak írtad), egyszerűen ez a véleményem az összes képmutató, rosszindulatú magyar emberről, akikbe sajnos minden nap belefutok. Ja, és ha édesanyád 43 évesen már nagymama, akkor az azt jelenti, hogy ő is, és a lánya is jó hamar szült, ez nem feltétlen követendő, és követhető példa, a mai anyagi helyzetet tekintve.
2012. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%

az arcukra volt irva? :D jo bunko tarsasag. ti meg jo koran kezdtetek akkor ha 43 evesen mar nagyi volt az anyukad. na nekem meg ez furcsa, mert az en anyukam mar 53 es meg mindig nem nagyi.

egyebkent meg a feher ruha az artatlansag jelkepe lenne szoval ennyi erovel akkor egyik nem szuz no se vehetne fel, meg lehet az a 40es no artatlanabb mint sok mai huszoneves lany. az meg sehova nincs leirva hogy egy nagymama nem rendezhet maganak olyan eskuvot amilyet akar. meg ha nagymama is lenne mar. en csak ot sajnalom hogy ilyen ismerosei vannak mint ti, es titeket hivott meg.

2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
43%
*miért nem tettek
2012. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%
megvan az ideje az oszintesegnek is, meg annak is amikor meg kell tartanod magadnak a velemenyed. ez egy nem epito jellegu kritika mivel mas boldogsagat rontanad el vele, az eskuvo mar megtortent, megvaltoztatni nem lehet, kart nem okozott vele hogy ilyen eskuvoje volt, szoval itt az oszinteseged egyertelmuen rombolo, es semmi mas ertelme nincs.
2012. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%
Különben meg véleményeket kérdeztél! Ez a véleményünk kedves Kérdező! Inkább te kaptad fel a vizet, azon hogy nem értettünk veled egyet.
2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is furcsa.
2012. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Eddig nem kaptam fel a vizet,de most már igen. Még én/mi vagyunk bunkók? Milyen jogon minősítetek ismeretlenül az édesanyámat és a nővéremet? Honnan veszitek,hogy nincs férjnél? Ki mondta,hogy a szemükbe mondtuk a véleményük? Ki írta,hogy ott voltunk a lagzin? Lehet,hogy ízlésficamos vagyok,mert ízléstelennek tartom az ilyesmit,de úgy gondolom én egyikőtöket sem sértettem meg. Szóval ha én bunkó vagyok,akkor gondolkozzatok el azon,amiket Ti írtatok,mert az,hogy a szeretteimet minősítettétek azért,mert fiatalon lettek édesanyák még nem bűn. És mielőtt visszavágnátok,hogy én is ezt tettem,hasonlítsátok össze a két dolgot.
2012. aug. 19. 22:27
 19/35 anonim ***** válasza:
84%

Minden menyasszony szép. Legyen az akár fiatal, öreg, vékony, kövér, szép vagy csunya. Szép mert az életének az egyik legboldogabb napja, és ez a boldogság bearanyozza.

csunya dolog kibeszélni. Arról meg nem is szólok, hogy sok 40-es nő különbül néz ki mint a mai huszonévesek.

2012. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%
Oké, összehasonlítottuk. És én még mindig nem értem, hogy mennyivel rosszabb az, aki negyvenen felül nem pironkodva, diszkréten és csendesen tart esküvőt, mint az, aki húsz éves kora körül szül. Egyébként meg a kettőt nem lehet összehasonlítani, mert nem egy kategória. Szerintem ha valaki elmúlt negyven, attól még az esküvő neki is ugyanolyan élmény, mint egy húszévesnek, különben nem tartaná szükségesnek és hagyná a fenébe. De mivel fontos neki, nem tesz úgy, mintha ez egy olyan "mellékes" vagy szükséges rossz lenne, amin túl kell esni szép csendben. Mellesleg azzal sincs gond, ha valaki húsz évesen szül, én is 22 voltam mikor a fiam született, persze ez húsz évvel ezelőtt nem volt ritkaság, sőt, mi voltunk többségben, nem a harminc felettiek. De ettől még én nem fogom elfuseráltnak tekinteni a most szülő harmincasokat. Amúgy meg ha nekem most lenne második esküvőm (41 éves vagyok) egész biztos eszembe sem jutna se a habos-babos, se a decens kiskosztüm, se az akácos út, se lakodalmas zene, se töltött káposzta. Tuti valami metál-ska zene keverékre nyomnánk néhány jól megpakolt hidegtál mellett. Most mondhatod, hogy hülye vagyok, meg nem elég diszkrét, meg koromhoz illő, de mivel én ezt a stílust szeretem (meg a legtöbb korombeli), nyilván ezt választanám és nem a "hagyományos lakodalmas" stílt, csak azért, mert sok ember szerint az illik. Egyébként sok mai huszonéves simán összemossa a negyveneseket a hatvanasokkal, pedig közünk sincs egymáshoz, mi már nem Kovács Katira táncoltunk a tánciskolában, és jelenleg sem Lagzi Lajcsira tombolunk, hanem picit keményebb stílushoz szoktunk, és csak azért, mert elértünk egy bizonyos kort, nem fogunk automatikusan kockás cekkerre váltani, cigányzenét hallgatni és békésen kötögetni a hintaszékben lábáztatás közben.
2012. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!