Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy negyven egynéhány éves özvegy nőnk ilyen esküvője volt?

Figyelt kérdés
Habosbabos hófehér ruha,koszorúslányok szintén csicsás ruhában (a felnőtt lányai és az új férjtől való kislány volt a nyoszolyó lány). Szóval z egész olyan volt,mintha egy fiatal lány ment volna férjhez. Ez csak nekem tűnik nevetségesnek?
2012. aug. 19. 19:31
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
27%

Hú,még én is felkaptam a vizet egyik-másik válaszon.

Válaszoló társaim: miért kell rögtön támadni? A kérdező intelligens módon kérdezett valami,ti meg rögtön támadtok.

Egyszerűen is ellehet intézni: Nem,szerintem nem ízléstelen. Ennyi. Nem kell túlragozni,mert ti nem voltatok ott.

Személy szerint engem az ragadott meg,hogy megözvegyült. Ha nekem a férjem elhunyna,biztos nem csapnék ilyen banzájt,már csak az emléke miatt sem. A válaszolóknak abban igaza van,hogy mindenki azt vesz fel,amit akar. Vagyis úgy csinál hülyét magából,ahogy akar. Ha elképzelek egy minimum 3 gyereket szült 44+-os nőt abroncsos szoknyában,diadémmal a hajában... hát nem csoda,hogy a meghívottak közül sokan néztek egy nagyot. Ez azért nem túl előnyös egy ennyi idős nőhöz.

A jó korán kezdtétek mondatot tartalmazó választ inkább nem kommentálom.

Kérdező,ne kapd fel a vizet... én már többször töröltem magam az oldalról a hasonló csetepaték miatt. Ne vedd a szívedre,inkább örülj az unokaöcsédnek/húgodnak ,ismeretlen emberek véleményével pedig ne foglalkozz.

Várom a piros kezeket

2012. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem irigy vagy. Én nem találom nevetségesnek, lehet, hogy most találta meg az igazit, és most lehetett neki ilyen esküvője amiről lehet, mindig is álmodott. Nem ismerem, de én egy másik ember boldogságát sokkal szimpatikusabbnak érzem, mint más károgását akinek ez nem tetszik ilyen olyan általánosítások, meg társadalmi szokásokra hivatkozva. A te anyukád 43 évesen nagymama volt, itt meg rengeteg embert olvastam már akik 37-39 évesen szülik első babájukat. Ciki volna? Melyik? Miért? Nem vagyunk egyformák. Sok boldogságot nekik!
2012. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
16%

Ez az én véleményem (de én nagyon konzervatív vagyok-e téren és özvegy 46 évesen, négy gyerekkel négy éve): Nem a habos babos ruhával volt baj, meg a csilicsáréval, hanem számomra az a bizarr ha valaki özvegyként újraesküszik. Az ember egyszer mondja ki az igent a szerelmének és ha meghal a szerelme, nos... Nem arról van szó, hogy többet nem lehet szerelmes, dehogyis nem, ajjaj, de na. Egy új gyűrűt felhúzni oda, ahonnan le se kellett volna venni soha. Furcsa. Rossz érzés. Soha nem tudnám megtenni. nekem is van élettársam, jól megvagyunk, szeretjük egymást, de tiszteletben tartja azt a helyet a szívemben.

Szóval Kedves Kérdező, szerintem ha nem is nevetséges, de nem is tudom.. furcsa lehetett a dolog...

2012. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodt lehetsz, ugyanez a döbbenet látszott ugyanezen emberek arcán, mikor a negyvenes anyukádról megtudták, hogy nagymama lett. :) Tudod, ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Az előttem írt válaszhoz meg annyit: ha a tested-lelked nem fura megosztani a következővel, nehogy már a gyűrűsujjadat meg az legyen.

2012. aug. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
30%
Oltári nagy h.lyeség ilyenen vitázni. Mindenkinek van egy véleménye, kinek az, hogy furcsa az eset, kinek az, hogy nem. Én úgy gondolom, mint ahogy azt már le is írtam, az ő dolguk, ha nekik ez jó, tegyék. Nem nyilvánítok róla véleményt. A kérdező más állásponton van, ahhoz is megvan a JOGA, nem kell megszólni. Ennyi a történet és nem több.
2012. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nem a korával van gond, az kit érdekel? Hanem, hogy özvegy...az nagyon furcsa nekem.

Amúgy ne ítélj el másokat, mindenki azt tesz, amit akar! :) Amúgy az én anyukám 43 éves volt, mikor ballagtam, a te anyukád már nagymama volt akkor...Ez is fura nekem.:) Mindegy...nem megbántani akartalak ezzel.

2012. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy özvegy volt az teljesen másodlagos. Gondolom nem tegnap vesztette el a férjét. Biztos eltelt egy kis idő. De erről nem írsz. Különben, így ismeretlenül semmi közünk hozzá, hogy ki hogyan teszi emlékezetessé a "nagy napot"! Sok boldogságot nekik! Ja, és még annyi, hogy sokkal megfontoltabb a választása valószínűleg, mint azoknak a húszon éveseknek, akiknek anyuka meg apuka világra szóló lakodalmat rendez, mindenféle nagy felhajtással, utána a fiatalok két nap múlva elválnak, mert nem így gondolták vagy mert nem tanultak meg alkalmazkodni. Egy negyvenes saját erőből rendez esküvőt, és meg tudja becsülni a párját.
2012. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az nem intelligens kérdés, ha valaki ennyire iszonyatosan unja magát, és feltesz egy kérdést, ami semmivel sem fog hozzájárulni a lelki fejlődéséhez. Az bezzeg már rosszul esik, ha az merül fel, hogy nem nevetséges-e 43 évesen már unokázni, de csak mert az már rá vonatkozik.
2012. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
79%
egy ilyen fiatalon megözvegyült nőnek el kell temetnie magát a bánatával???? az életben mindig tovább kell lépni, és élni kell!!!
2012. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy az első esküvője nem olyan volt, amilyet szeretett volna. Édesanyámnak 20on pár évesen volt az első esküvője, ami olyan volt amilyen. Volt fehér ruha, volt sok finom kaja, volt étterem, zenekar, csak nem azok az emberek akiket szívesen látott volna (tipikusan szülők által szervezett esküvő). Aztán negyven pár évesen volt a második esküvője. Nem fehér ruhában, mert nem szeretett volna (de ha fehér habcsóknak öltözik akkor is ugyanúgy örültünk volna). Viszont hatalmas sátras banzáj volt sütögetéssel és iszonyú sok baráttal. Pont azért, mert ennyi idősen már ki tudták fizetni azt az esküvőt amit ŐK szerettek volna. Annyi embert ívhattak amennyit akartak és azokat akiket akartak. Baromi jól érezte magát mindenki. Én a huszonéves lánya is és büszke voltam ám rájuk nagyon. Nem sokan lehetek ott az anyukájuk esküvőjén. :)

Szerintem nem nevetséges. Van aki negyven évesen tud végre olyan dolgokat csinálni, amit fiatalon nem. Nem mindenkinek olyan a családja/anyagi helyzete, hogy lehetősége legyen huszonévesen ott és olyan esküvőt tartani amilyet szeretne. Ha ez negyven évesen jön össze nem sajnálom el tőle. Neki is lehet szép emléke, álmai, stb. Szerintem inkább "vagány", hogy vállalja és nem savanyú képpel kiskosztümben házasodik, hogy utána azt mondogathassa, hogy neki ugye korából fakadóan már csak ez jár. (és ne tessenek belém kötni, nem arról beszélek, aki amúgy is 2 tanús kiskosztümös esküvőt szeretne)

2012. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!