Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy negyven egynéhány éves özvegy nőnk ilyen esküvője volt?

Figyelt kérdés
Habosbabos hófehér ruha,koszorúslányok szintén csicsás ruhában (a felnőtt lányai és az új férjtől való kislány volt a nyoszolyó lány). Szóval z egész olyan volt,mintha egy fiatal lány ment volna férjhez. Ez csak nekem tűnik nevetségesnek?
2012. aug. 19. 19:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem nevetséges

mi evvel a baj??? horgolós partit kellett volna csapnia valami nyugdíjas klubbal "akácos út ha végig megyek rajtad én" dalokkal?

2012. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenkinek olyan esküvője legyen, amilyet szeretne.
2012. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 SzilKa ***** válasza:
89%

Az ő esküvője, neki kell jól éreznie magát leginkább... Ha habosbabosban, akkor habosbabosban.

Sokkal nevetségesebbnek tartom, ha a házasulandók azzal foglalkoznak, hogy jaj mit szólnak majd emiatt, meg amiatt...

2012. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Semmi rossz nincs ebben...de Te miert is tartod nevetsegesnek?
2012. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
mi kozod van hozza? mindenki a sajat eletet eli, olyan eskuvot rendez maganak amilyet csak akar. gondolom te se szereted ha a te eletedbe dumalnak bele masok hogy mit hogykene.
2012. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem is tudom,de nekem fura az,hogy valaki ennyi idősen úgy menjen férjhez,mint valami huszonéves lány. Szerintem diszkrétebb esküvőt is lehetett volna tartani.A legtöbb vendég ezen a véleményen volt.
2012. aug. 19. 19:50
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát, akkor jó bunkók vagytok! A vendégek elmennek és kibeszélik, meg kritizálják a menyasszonyt a háta mögött. Elvileg a pár vendégeket azért hív, hogy osztozzanak az örömükben. Ezek a vendégek nem ezt csinálták. Inkább erről van meg a véleményem.
2012. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

19.48 nem kell úgy felkapni a vizet.Rossz napod volt? Ne rajtam bosszuld meg.Feltettem egy kérdést,amire nem kötelező válaszolni és elmondtam a magán véleményem.Nem vagyunk egyformák,a válaszokat látva csak nekem volt túlzás ez,de ezért még nem kéne letámadni.

Ajaj,még én leszek a rossz fiú...miért baj az,ha valakinek nem tetszett?

2012. aug. 19. 19:55
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Ez az ő dolguk, én is ezen a véleményen vagyok.
2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
19.53 Nem volt semmilyen kibeszélés,egyszerűen csak az arcukra volt írva. Amúgy Te már voltál esküvőn? Utána nem beszéltétek meg,hogy milyen szép volt a menyasszony? Komolyan nem értem,hogy miért baj az,ha valaki őszinte. Természetesen elfogadom a válaszokat,a Ti nézőpontotokat és köszönöm is,de soha nem értettem,hogy miért kell rögtön a kérdezőt szidni. Csak összehasonlításként: anyukám 43 évesen már nagymama volt,az illető ara pedig idősebb anyukámnál. Az én családomnak ezért volt furcsa,hogy egy olyan nő,aki akár nagymama is lehetne,ilyen esküvőt szervez.
2012. aug. 19. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!