Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy negyven egynéhány éves özvegy nőnk ilyen esküvője volt?

Figyelt kérdés
Habosbabos hófehér ruha,koszorúslányok szintén csicsás ruhában (a felnőtt lányai és az új férjtől való kislány volt a nyoszolyó lány). Szóval z egész olyan volt,mintha egy fiatal lány ment volna férjhez. Ez csak nekem tűnik nevetségesnek?
2012. aug. 19. 19:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen kérdező, ez csak neked - meg esetleg nehány unatkozó vínasszonynak - tűnik nevetségesnek, másnak egy esküvő úgy jó, ahogy azt a házasulandók szeretnék maguknak, mert ez az ő ünnepük, és nem másé. Nekem az a véleményem róla, hogy sok boldogságot és hosszú életet az új házasoknak!
2012. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan nem olvastam végig ezt a 3 oldalnyi mocskolódást,azért leírom a véleményem.

Szerintem egyáltalán nem nevetséges,hogy ilyen esküvőt tartott.Sajnálatos,hogy özvegy lett ilyen fiatalon,de az élet nem áll meg.Szerintem tök jó,hogy talált valakit,akit szerethet,aki szereti,és teljesen természetes,hogy ezt egy pompázatos esküvővel meg is ünnepelték.

A vendégnek meg az a dolga,hogy osztotton az örömben.Őszintén kétlem,hogy minden ember így gondolta volna,ahogyan te.

2012. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
40%
Én 34 évesen megyek fehér ruhában templomba, pedig már van egy lányom is, de nem érdekel ki mit szól hozzá. :) Arról nem beszélve, hogy a 25 éves ismerősöm mellett engem néztek fiatalabbnak... :D
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 88Móni88 ***** válasza:
77%

Szerintem mindenkinek joga van olyan esküvőt tartania, amilyet szeretne, anyagi helyzete megengedi. Az hogy valaki megözvegyült viszonylag fiatalon az egy elég szomorú dolog, viszont nem jelenti azt, hogy egész életében egyedülállóként kell élnie. Nyilván az elhunyt férjnek is meg van a helye a szívében, az emlékeiben, kitörölni azokat nem lehet (valószínűleg nem is akarja), de nem élhet a múltban örökké...


Én a kérdező helyében megtartottam volna magamnak a véleményemet (nem érte volna ilyen kellemetlenül mások rosszalló véleménye), főleg ha még csak köze sincs az illető hölgyhöz (de ha van is valamilyen kapcsolat-rokoni, baráti vagy egyéb- AZ SEM JOGOSÍTJA FEL, HOGY ELÍTÉLJEN MÁSOKAT. Ez pont olyan felháborító , mint számára az hogy megszólták, elítélték a családját...

Tehát kedves kérdező, mielőtt felháborodtál volna a válaszokon, amelyekben TÉGED megbélyegeztek, el kellett volna gondolkodnod, hogy TE SEM VAGY JOBB semmivel, hiszen TE is ezt tetted azzal az asszonnyal. Nekem inkább te tűnsz ezek után nevetségesnek!!!

2012. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
25%
A válaszadók nagyon szidják a kérdezőt,csak nem igazán értem miért. Ez egy anonim oldal,kínek ártot vele,hogy megkérdezte? Gondolom ti soha senkiről nem voltatok rossz véleménnyel,soha nem gondoltátok azt,hogy valaki ízléstelenűl öltözködik... ugyan már. Ha ezt állítjátok,akkor ti egyszerűen képmutatóak és álszentek vagytok. Semmivel nem rosszabb a kérdező mint az átlag ember,csak ő ki is írta egy oldalon,mások meg csak magukban áskálodnak. Az sem jobb ám,sőt. Szóval mielőtt letámadtok egy tizen-huszonéves kislányt,mert neki ez ízléstelen,ti is gondolkodjatok el magatokon,mert ti se vagytok jobbak egy fikarcnyival sem.
2012. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!