Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan aki valóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki valóban a nászéjszakán volt együtt először? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Olyan amilyennek elképzeltétek? Vagy olyan fáradtak voltatok, hogy elmaradt?
2012. aug. 20. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted egy reggelig tartó esküvő után milyen lehet??Mikor a fáradtság,az izgalom, a pia minden közrejátszik?
2012. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj nem akartalak megbántani, de ha így mentél hozzá valakihez, ne a Jóistent hibáztasd, hogyha szexuálisan nem passzoltok. Nem sok pasim volt akivel lefeküdtem, de pl. a második olyan melléfogás volt, hogy örülök, nem a középkorban élünk, ahol meg kell várni a nászéjszakát.


Amúgy amikre számíthatsz:


- Lehet fájni fog

- Lehet elmegy 5 perc alatt

- Lehet nem "talál be" elsőre és akkor kínos jelenetek sora lesz (hol van? ott van már? most jó? és most?)

- Lehet olyan fáradtak lesztek, hogy össze se jön

- Lehet olyan ideges lesz, hogy rágörcsöl és nem jön neki össze az erekció


Az első szeretkezés nem szokott varázslatos lenni, max jó vagy rossz élmény, de csodára majd csak a gyakorlások sorozata után számíts.


ÉS EZEKET NEM BÁNTÁSBÓL ÍRTAM!

2012. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Az a véleményem, hogy aki így tett, egyrészt kis valószínűséggel jár itt a gyakorikérdéseken, másrészt, ha mégis, akkor nem fogja bevallani, hogy fizikailag nem volt túl jó, egyrészt önigazolásból. Másrészt azért, mert valószínűleg lelkileg pont olyan volt, amilyenre vágytak.
2012. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nézd Kérdező, nekem egy ex barátnőm járt így a volt férjével, hogy ők anno a nászéjszakán voltak (pontosabban lettek volna:)) először együtt... és hát nem valószínű, hogy a lány álmai szerint alakult a dolog, mert hogy a hullafáradt, telezabált, félrészeg (sóval átlagos állapotú:)) ifjú férjnek véletlenül megnyomta a gyomrát, és az élből lehányta... ilyen módon az aktus halasztódott...

Egyéb ismerőseim általában már x-szer voltak együtt a nászéjszakáig, spec az esküvő hajnalán pont még véletlenül se, sőt még másnap se... egyik se volt mazochista, a romantikus együttlétre nem az előbb körülírt állapot az ideális.

2012. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Pocsék lesz nagy valószinuséggel,minden esély megvan rá.
2012. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok házas, nem és készülök házasodni, és szexuális kapcsolatba vagyok párommal, úgyhogy nem kell rögtön arra következtetni, hogy mennyire rossz lesz nekem.

Csak szimplán kíváncsi vagyok, létezik-e még ilyen (vallás egyéb befolyásos dolgok miatt)

és ha létezik, akkor ki hogyan éli meg, mert amit eddig hallottam az mind negatív volt, de biztos van pozitiv példa is.


Több vallásos (keresztény) ismerősöm van akik erősen gyakorolják a vallásukat és (tudtommal) vőlegényeikkel sem élnek szexuális életet. Leginkább ezért merült fel bennem a kérdés, hogy akinek már volt ilyen annak milyen volt...

Mert amikor én először voltam együtt párommal hát nem volt a legjobb...Így kétlem, hogy nekik a nászéjszaka különb lenne.

Tehát ellen példát várok!

Nem kioktatást...

De azért kössz!

2012. aug. 21. 07:43
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

"és (tudtommal) vőlegényeikkel sem élnek szexuális életet." - ezeknek egy része valószínüleg él egyébként, csak ő szégyellni valónak tartja és titkolja, szemben azokkal, akik ezt az élet természetes részének tartják, és beszélnek róla.

Ebben as legnagyobb "poén" az volt, amikor egy az állandóan a Bibliát bújó "nagyonkeresztény" lányismerősömmel (volt munkatárs) vitába keveredtem abortusz ügyben, majd amikor már teljesen felhúzta magát, odavágta mintegy adu ászként, hogy "nekem magyarázol te férfi létedre, amikor nekem 2 hete volt abortuszom!"...

Na, erről ennyit.

És hát ja, van egy kisebbség, akik tényleg nem élnek, de ők valszeg tényleg annyira vallásosak, hogy nekik a párkapcsolatukban is a vallás az első, tehát nekik az annyira nem döntő, ha egyébként nem jó az első éjszaka...

2012. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
tulképp mért fontos, hogy pont az első legyen egetrengető, ha utána még ott van rá az egész élet?
2012. aug. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nászéjszakánkon feküdtünk le először egymással. Őszintén szólva, volt már azóta ezerszer jobb szeretkezésük :)

1. kb hajnali 5 volt, mire erre sor került és halálfáradtak voltunk, 2. kb 2 menet után megjött-.-

Ettől függetlenül életem egyik legszebb emléke a nászutunk. .

Lehet, hogy fizikailag nem a legjobb élmény volt, de lelkileg mindenképpen.

Egyébként meg mindenki azt mond, amit akar. Én pozitívan ynilatkozom erről.

2012. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!