Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha meghívok az esküvőmre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívok az esküvőmre egy közelebbi rokont, akivel amúgy nemigazán tartom a kapcsolatot, akkor még szép, hogy jönnek a gyerekei is a vacsorára, de a gyerekek, akik már elmúltak 18-ak barátai/barátnői nem tartoznak bele, ugye?

Figyelt kérdés
Így is csak a család, akit vacsiztatnánk 5 fő... a max létszám pedig 46 lenne.
2009. júl. 25. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
beletartoznak ők is.te sem örülnél hogy a gyerekeidet meghívnák a barátját/barátnőjét meg nem.Szóval illik meghívni őket!
2009. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
ja meg a kutyáikat macskáikat és aranyhalakat is illik meghivni!
2009. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, milyen státuszban vannak azok a barátnők, barátok. Ha együtt élnek, akkor természetesen igen, de egyébként nem. Ha engem meghívnak egy családi eseményre, akkor abba nem tartozik bele az, akivel járok.
2009. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen érthető a dolog... Lehet, hogy nem fog jól esni nekik, de ők sem várhatják el, hogy idegen emberek miatt fizessetek egy csomót, amikor ez a Ti napotok.


Szerintem írjátok bele a meghívóba, hogy meghatározott létszám miatt X főre tudtok helyet biztosítani a családnak (kiszámolva gyerekestül hányan vannak). Ebből ők is megérthetik, miért nem vihetnek mást.

2009. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már megkapták a meghívót.

Bele sem gondoltunk csak most ebbe a kérdésbe... Mivel nem is tartjuk velük a kapcsolatot igazán, nem is tudtuk, hogy kinek van vagy nincs barátja...

A szülőkkel élnek még a "gyerekek", de már minden le van foglalva/megrendelve... csak a szülők + gyerekek részére számoltunk.

Kérdeztük, hogy el tudnak-e jönni? Mondták, hogy igen, úgy szervezték a dolgaikat... de ők sem említették meg a gyerekek barátját/barátnőit, sőt a gyerekek sem mondták, hogy figyi nem jöhetne-e ő meg ő?!

2009. júl. 25. 10:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most lesz az esküvőnk, és a párom anyukájának elég nagy baráti köre van. Mi kénytelenek voltunk úgy megoldani, hogy csak a szülőket hívtuk a lagziba. Ha most mindenkinek eljönne a gyereke, a párjával, sőt az ő gyerekével, akkor nem tudnánk őket leültetni. Szóval úgy döntöttünk, hogy ha megsértődnek, ha nem, csak a szülők jönnek. Sajnos tényleg nincs hely. De eddig még nem láttunk sértődöttséget senkin. Szerintem ezt meg lehet érten. Anyuék is voltak már olyan lagzin, ahova én nem lettem meghívva.
2009. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt sem tudod, hogy kinek van vagy nincs párja, és ők meg sem említették, hogy hoznának plusz x főt, akkor szerintem úgy normális, ha idegeneket nem visznek magukkal.
2009. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
10:05 Sok boldogságot! Igazat adok, mondjuk nekünk ez nem jelentene + annyi főt, mint nektek, de azért mindegy hogy egy család címszó alatt hányan jönnek, ha barátostul jönnének, akkor a negyed vendégsereg csak ők lennének, az meg kicsit gáz lenne, és nekik is bar*mi kellemetlen, nem?
2009. júl. 25. 10:14
 9/16 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok! Csak így legyen!!!

Amúgy a barátaink megkérdezték vagy mi mondtuk nekik, hogy hozd a barátod/barátnőd!

2009. júl. 25. 10:15
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem komoly kapcsolatú barát/barátnője a rokonnak, akkor nem kell hívni, de ha igen (pl. tartós kapcsolatuk van már), akkor szerintem illik elfogadni a tényt, hogy esetleg ő is megyen, nem?

Mi mondjuk úgy oldottuk ezt meg, hogy ha a családunkat hívták, hogy nem vonultunk oda kutyástul-macskástul, hanem elmentek anyámék az öreggel, minket fiatalokat meg kimentettek valamilyen indokkal.

2009. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!