Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha meghívok az esküvőmre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívok az esküvőmre egy közelebbi rokont, akivel amúgy nemigazán tartom a kapcsolatot, akkor még szép, hogy jönnek a gyerekei is a vacsorára, de a gyerekek, akik már elmúltak 18-ak barátai/barátnői nem tartoznak bele, ugye?

Figyelt kérdés
Így is csak a család, akit vacsiztatnánk 5 fő... a max létszám pedig 46 lenne.
2009. júl. 25. 09:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha valakinek több barátnője van? Na, ez csak vicc volt! Nálunk egyébként egyértelmű, ha engem hívnak, akkor az a barátnőmre nem vonatkozik és fordítva!
2009. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam úgy esküvőre hivatalos, hogy komoly barátom volt, és engem akkor úgy hívtak meg, hogy külön kiemelték, hogy engem és a barátomat is várnak. Ha nem mondták volna külön, akkor eszembe sem jutott volna vinni, elvégre nem tartozott a családhoz (aztán szét is mentünk, szóval sosem lett családtag). Nem sértődtem volna meg. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kit lát szívesen a saját esküvőjén, élete nagy napján. Ha nem akarja magát idegenekkel körülvenni (egyrészt, mert ha mindenki elvinné az aktuálist, akkor nagyon megnőnének a költségek, másrészt, mert nem ismerik őket és szeretnék ezt az ünnepet a szeretteik körében tölteni).
2009. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2009. júl. 26. 22:16
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is tuti lesz ebből gond, mert igaz, én nem tartom a kapcsolatot sok családtagommal, de a páromnak a családja elég nagy. DE, én nem fogom megengedni, hogy hívjon vagy 100 távoli rokont.

Pl. nálunk úgy van, hogy van a párom testvére, és annak a férje. Nyilván való, h őket gyerekekkel együtt meghívjuk, de a sógornőm férjének a testvérét, annak a családját, a sógornőm férjének az anyját már nem fogjuk meghívni, hiszen minek hívnánk??

A párom anyjának a testvérét, és annak a gyerekeit, férjeket persze, h meg kell hivni, na de a párom anyjának a testvérének az ottani rokonait, ahol laknak, azt nem! És igy tovább. De ha a tesómnak éppen van csaja, pasija, természetes, hogy meghívom...

2009. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó: Amit mondasz jogos, de ahogy ezt előadod... Nem fogod megengedni??? Uralkodsz fölötte? Nem megbeszélni kellene esetleg? Nem a kutyád hanem a párod.
2009. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, előre tisztázni kell, hogy ki van meghivva, mert sokan nem értenek a szóból és hoznák még a szomszéd Mariska nénit meg a kiskutyát is! :-))))
2009. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!