Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Véleményeket szeretnék kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni. Tökéletes választás?

Figyelt kérdés

A jövő ősszel hivatalosak vagyunk egy esküvőre.A lányunk keresztszüleire.Nem akarom a menyasszonyt túllicitálni,de szürke egér sem akarok maradni.Kiválasztottam egy számomra nagyon szép koktél ruhát,és a véleményetekre lennék kíváncsi esetleg tippekre.Hozzáteszem,meg varratatom,mert édesanyám nagyon ügyes kezű varrónő,nem fog sokba kerülni.

Az alkatom,165 magas,52-54 kg között ingadozok,közép hosszú jégszőke haj.Az adatokat azért adtam meg,hogy el tudjátok képzelni,jól állna,milyen színben esetleg ha van valamilyen elképzelés azt is szívesen veszem.

[link]

A narancs ruhára gondoltam,PM77 52 oldal.

Előre is köszönöm.


2012. szept. 5. 12:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ha más a szín-sötétebb-van boleró és minimum térd alá ér akkor jó lehet
2012. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a ruhának nem állna jól a fekete, ha uilyen lenge anyagból varratod meg. meg amúgy sem illik feketébe menni, bár ezt már kevésbé tartják be.
2012. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem feltétlenül kell hozzá barna bőr.

Viszont nagyon vékony alak igen. A cm és a kg ehhez nem sok, magát az alakot is ismerni kellene, mert pl. ha nagyok a melleid, a nyak miatt úgy néz majd ki, mintha az álladból nőnének ki. A fodor kövérít, a hossz meg nevetséges. Azt nézd, hogy meddig ér, ha ülsz benne. Ha állva térdig ér, akkor ülve combközépig, ha állva combközépig, akkor ülve valószínűleg gázos.


A jégszőke hajhoz, mivel hideg, ez a narancs nem passzol. A hajad színe megy a bőröd színéhez? Az arcbőröd is hideg tónusú?

2012. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ez a ruha nem esküvőre való...
2012. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. Még hogy térd alá érő...jaj de öregasszonyos itt mindenki :S De abban igazuk van, hogy ez picit rövid. Kicsit hosszabbra csináltasd szerintem is. Nekem a szín nem jön be. Meg kérdés az is,hogy mennyire ősszel lesz? Mert mondjuk szeptember elején, amikor még esetleg meleg is van, akkor jó lehet, de októberben már se a szín, se az anyag nem túl jó választás.
2012. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de olyanban menj, amiben jol erzed magad es kenyelmes. Mondjuk nekem.furcsa, hogy ki akarsz tunni a tomegbol. Szerinten nemcsak a menyasszonyt nem kell tullicutalni, hanem ugyanigy a tobbi vendeget sem. Nem ez alapjan kell ruhat valasztani. Ha neked ez tetszik es jol all, akkor hajra! De ha azert akadt meg rajta a szemed, mert ezzel ki tudsz tunni, akkor nem.tartom jo otletnek.

Egyebkent konstruktivan meg annyit tennek hozza, hogy az altalad is emlitett kiralykek szint jobban el tudnam kepzelni a vilagosszoke hajadhoz.

2012. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 zsofka24 válasza:
48%
Szerintem sem esküvőre való,nem szabad túlöltözni a menyasszonyt,azon a napon ő szeretne a legszebb lenni.
2012. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Azért egy ilyen ruhával még nem fogja túlöltözni a menyasszonyt. Annyira nem kirívó.
2012. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Túl rövid.
2012. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem felel meg az ízlésednek, a kevesebb több lenne (rengeteg gyönyörű ruha van a katalógusban, ami, ha kellő kisugárzással hordod, sokkal vonzóbbá tehetne, mint egy rikítóan feltűnő ruha...) De ez az én véleményem...

Szerintem sokkal vonzóbb egy szolidabb, elegánsabb, kék vagy lila ruhába öltözött vonzó, magabiztos nő, mint egy narancssárga fodros, flitteres - főleg, ha nem tudja viselni a nő, akkor még trampli is lehet benne...

2012. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!