Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Véleményeket szeretnék kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni. Tökéletes választás?

Figyelt kérdés

A jövő ősszel hivatalosak vagyunk egy esküvőre.A lányunk keresztszüleire.Nem akarom a menyasszonyt túllicitálni,de szürke egér sem akarok maradni.Kiválasztottam egy számomra nagyon szép koktél ruhát,és a véleményetekre lennék kíváncsi esetleg tippekre.Hozzáteszem,meg varratatom,mert édesanyám nagyon ügyes kezű varrónő,nem fog sokba kerülni.

Az alkatom,165 magas,52-54 kg között ingadozok,közép hosszú jégszőke haj.Az adatokat azért adtam meg,hogy el tudjátok képzelni,jól állna,milyen színben esetleg ha van valamilyen elképzelés azt is szívesen veszem.

[link]

A narancs ruhára gondoltam,PM77 52 oldal.

Előre is köszönöm.


2012. szept. 5. 12:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép a ruha (a csillvill berakás túl csicsás és a színe se jó) és egy olyan típuson mint Te nem is állna szerintem jól, csak nagyon olíva bőrrel, az meg nem egészséges. Véleményt kértél, remélem ettől még nem leszek lepontozva.
2012. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen véleményt kértem.

Senkit az ég világon NEM pontoztam le,de fel sem.

Hálás vagyok Nektek,hogy vettétek a fáradságot és válaszoltatok.Azért kértem a véleményeteket,tanácsaitokat,mert sok szem sokat lát...

Ti mind voltatok vagy lesztek menyasszonyok,rejtett módon ez is kiderült,hogy kit mennyire zavart volna/zavarna a saját napján ha egy vendég így öltözik.

2012. szept. 5. 16:19
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, de jégszőke hajhoz valami pasztellszínűt tudnék elképzelni, itt így túl a ruhán lesz a hangsúly és nem rajtad.
2012. szept. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez a ruha elég közönséges! Vannak ebben a katalógusban sokkal szebbek!
2012. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik egyáltalán, van ebben a katalógusban sokkal jobb is. (pl. E172, vagy a legutolsó mondjuk valami világosabb színben)

Ez a ruha olyan semmilyen, ráadásul ezek a fodrok nem szépek.

2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Értékelem a hozzászólásodat az utolsó ruha valójában elmegy egy esküvőre,de az ilyen fajta ruhák nem én vagyok,ezekkel a stílusú ruhákkal várok még 10 évet legalább (a zöldet is beleértettem).

Mellékes,mert a színeket lehet variálni, de a fekete nagyon öregít,ráadásul a friss hulla látszatot keltem,annyira fakó és sápadt leszek tőle.

2012. szept. 7. 07:56
 27/28 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném fel, ugyanolyan méretekkel rendelkezek mint te, de szerintem ez a ruha csak egy szupervékony modellen áll jól. Az anyaga számomra nagyon hálóing szerű, túl rövid. Ha ki szeretnél tünni menj ilyen színű ruhában, szerintem senki nem fog narancsban megjelenni. ( Ezt abszolút pozitív értelemben írom)Viszont a szabása azért rossz mert, ha hosszabbra akarod a ruhát, kell hozzá a minimum 8cm magassarkú ami nyújtja az alakodat. Táncnál ez a ruha nem tapad, egy egy fordulásnál szerintem mindened kilátszódna. A lényeg szerintem ha jól áll a narancs vedd fel azt de valami más szabással.
2012. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

AZ első gondolatom az ősz és a ruha között, hogy befagy a seggem...

Maga a ruha nagyon szép, de nekem hidegnek tűnik:)

Én másikat keresnék.

2012. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!