Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Véleményeket szeretnék kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni. Tökéletes választás?

Figyelt kérdés

A jövő ősszel hivatalosak vagyunk egy esküvőre.A lányunk keresztszüleire.Nem akarom a menyasszonyt túllicitálni,de szürke egér sem akarok maradni.Kiválasztottam egy számomra nagyon szép koktél ruhát,és a véleményetekre lennék kíváncsi esetleg tippekre.Hozzáteszem,meg varratatom,mert édesanyám nagyon ügyes kezű varrónő,nem fog sokba kerülni.

Az alkatom,165 magas,52-54 kg között ingadozok,közép hosszú jégszőke haj.Az adatokat azért adtam meg,hogy el tudjátok képzelni,jól állna,milyen színben esetleg ha van valamilyen elképzelés azt is szívesen veszem.

[link]

A narancs ruhára gondoltam,PM77 52 oldal.

Előre is köszönöm.


2012. szept. 5. 12:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Csodálatos szép ruhák. Viszont az általad választott ruha egy kissé kihívó / nagyon fel van vágva/ egy esküvőre./ Főleg ha templomi is lesz/.
2012. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem rossz, simán mehet esküvőre. Ha hideg színtípus vagy, világos bőrrel, akkor sápaszthat a narancs, de azt úgyis látni fogod, ha felpróbálod vagy az arcod elé teszed az anyagot.
2012. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%

Ehhez szép barna bőr kell,csak akkor áll jól.

De maga a ruha szép,esküvőre jó lesz.

De nem igazán koktélruha,csak kis nyári ruha

2012. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat! Most látom, hogy nagyon elnéztem a számokat. Egy kicsit lehetne hosszabb a ruha mérete és tökéletesen megfelel a célnak. Gyönyörű ruha!
2012. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

most a PM77 -es ruhát vagy az 52.oldalon lévőt kell néznem?

most belezavarodtam :)

2012. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit csiricsáré, de azért jó :)

Kérlek, azért figyelj a vendégekre is.

A párom bátyjának esküvőjére vettem egy csinos ruhát.

Teljesen egyszerű, görög felsővel, lenge szoknyarésszel.

Nagyon jól állt, nem is volt kirívó (kivéve talán hogy törtfehér volt de a hatalmas fekete mintái ellensúlyozták a dolgot)...

A lényeg: rajtam kívül mindenki hollófekete kosztümkében, vagy sötétbarna nadrágkosztümben jelent meg.

Rajtam kívül ugyan nem volt sok fiatal, de ők is ilyen öreges ruhában jelentek meg.

Úgy éreztem magam mint egy ufó, tiszta ciki volt.

2012. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
szerintem PM77, 27. oldal, narancssárga ruha
2012. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

háááát.. ha hosszabb-térd alatti-és anyukád varr hozzá egy bolerót akkor talán..és ha nem ennyire rikító a színe


ilyen ruha ilyen színnel több okból sem illik: túl nyitott és túl rövid főleg ha lesz templomi szertartás, a színe meg túl kirívó

2012. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Utcsó : az 52. oldalon lévő PM77-es ruhák kell nézni:D ( az adobe számozása szerint a 27. oldalon van, míg a katalógusban az 52.-en)


Kérdező: Szép szerintem nagyon, de azért ha szél lesz, ügyelned kell rá nem kicsit hogy ne legyen "monroe-zás". Egyébként szerintem okés.

2012. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,igen erre én is gondoltam,hogy egy fodorral vagy kettővel legyen több rajta.Combközépig érjen.

Nagyon szeretem a narancssárgát,de ahogy az egyik válaszoló is írta,ahhoz egy jól sikerült nyaralás vagy sok szolira lesz szükségem.És igazából a narancs az egy nyári szín és ha csak nem szeptember nagyon elején nem tartják akkor valami másik színre kell váltsak,halvány lilára vagy királykékre gondoltam,de lehet,hogy beérem a feketével(az öregít,nem kicsit).

Templomi szertartás is lesz és arra meg egy boleróval megspékelem,gondoltam.Meg hát a násznép is kicsit vidéki lesz és tömegesen a kínai piacról beszerzett tüll- olcsó organza- és társai térdig érő rakott szoknyás ruhákban lesznek,gondolom.Na ebből a tömegből akarok kitűnni,ha értitek.

2012. szept. 5. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!