Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség ha éjfél után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség ha éjfél után lelépünk az esküvőről? Úgy, mint a filmekben.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 19:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A saját esküvődön azt csináld ami neked tetszik...ez a nap a tiétek. Nehogy már a többiek miatt lekésd a saját nászutad.!! Akinek nem tetszik az sem fog visszahúzni titeket! Menjetek csak és érezzétek jól magatokat! Nagyon sok boldogságot! Légyszi írd majd meg, hogy hol voltatok és milyen volt:)
2009. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi. Örülnék ha tudnám, de azt mondták titok :)

Lehet hogy le fogtok cseszni, de én mindent leírtam egy kis füzetbe mi milyen legyen, és az anyukám + nővérem intézi az esküvő nagy részét. Nem akarok semmi miatt idegeskedni. A menüt tudom, a smink + haj + ruha az én ízlésem, a helyet én választottam, a díszítést meg másra bízom. Virágok közül is a csokromat választottam én, meg ami az autón lesz. A többi mind meglepetés lesz. Azért nagyjából van elképzelésem!

2009. júl. 30. 20:17
 13/23 A kérdező kommentje:
Igazából az összkép lesz csak meglepetés ha belegondolok.
2009. júl. 30. 20:18
 14/23 anonim válasza:
17%
Szerintem nagyon gagyi ha leléptek,mert hát csak miattatok mentek oda azok a szép emberek nem?!
2009. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem gáz!

Miért,mert ez a ti napotok. Azt szoktuk meg itt Magyarországon,hogy az ifjú pár az éjféli mennyasszonytánc után még a vendégekkel marad és bulizik.

Azt,hogy ebből probléma legyen úgy kerülhetitek el, hogy előre szóltok a vendégeknek,hogy ne haragudjanak,de el kell időben indulnotok a nászútra ezért éjfél, vagyis a menyasszonytánc után ti elköszöntök és indultok. Ők maradjanak nyugodtan és érezzék jól magukat. Igaz lehet nem lesz olyan igazi már nélkületek a hangulat. De aki addig is jól érezte magát nem fog ebből problémát csinálni.

Szóval nem gáz sok boldogságot és élvezzétek a meglepetés nászutat. S ha nagyon fáradtak vagyok az utazáshoz inkább érjetek később álljatok meg pihenni4

2009. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha leléptek, a mi esküvönk csak éjfélig tartott és mindenki jól érezte magát, sőt sokan már előbb is elmentek. De hallottam olyat is sokat hogy a társaság maradt és tovább bulizott, amíg jól érezte magát. Ez a ti napotok és az emberek éjfélig látnak titeket épp eleget.
2009. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Felénk az a szokás,hogy fél 12-kor elmegy a menyasszony átöltözni menyecskeruhába.Éjfélre ér vissza.Ekkor a vőfély szól a zenészeknek,és elkiáltja,hogy pénzért vagy csókért,jószóért táncol az újasszony,attóll függően,hogy mi volt az előzetesd megállapodás.A vendégek táncolnak néhány lépést az újasszonnyal,amikor a legtöbben táncoltak már vele,vagy a vőlegény sokallja,akkor ő kéri le a feleségét és megszöktetei.Általában a haverjaival megbeszéli,hogy ők táncoljanak a menyecskével,az ajtó közelében.Így könnyebben eltudnak szökni.Ha nem jönnek vissza,akkor a násznagy vagy a vőfély bejelenti,hogy elmentek nászútra.De voltam már olyan lakodalomban is,ahol a vőfély azt mondta,hogy most indulnak nászútra,és az egész vendégsereg kikísérte őket.Valahogy nektek is így kéne megoldani.
2009. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Meg kell értsék, hogy ezt ti így szeretnétek. Előre be kell jelenteni a magyarázattal együtt, és szerintem az a bunkó, aki erre megszól.

Mi éjfélkor szerettük volna befejezni annak idején, de csak úgy spontán, nem volt megbeszélve, de tortán mindenen túl voltunk, tánc eleve nem volt, úgy gondoltam, hogy mindenkinek megköszönjük szépen a jelenlétet, és elmegyünk. Aki akar, marad. Nem lehetett, mert apukám felesége megakadályozta az illemre hivatkozva.

Lehet, hogy igaza volt. Csak rosszul esett, mert nem is merült fel bennünk, hogy 23.00 után még tartani fog az egész, és nekünk az volt a nászéjszakánk, a szó leghagyományosabb értelmében, és ezt anyukám felesége is tudta, mégsem állt mellénk segíteni a lelépésben.

Ha előre elrendezitek, mindenki meg kell értse.

2009. júl. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk bejelenteni mert akkor sokan nem jönnének el. :( Kb 2 éve beszélgettem erről azokkal akiket meghívtunk, azt mondták hogy ők el se jönnének ha ilyenről tudnának.
2009. júl. 31. 08:27
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem előre a meghíváskor kell ezt bejelenteni. Félre értetted!

Akkor mikor kezditek a vacsorát vagy a menyasszonytáncot.

2009. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!