Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Láttál már ilyen sznob menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már ilyen sznob menyasszonyt? Azért nem lett lánybúcsúja, mert a barátnői nem akartak hotelban bulizni, rengeteget költeni?

Figyelt kérdés

Megdöbentem az eseten.

Adott egy menyasszony,akiknek a barátnők,kolléganők szerveztek volna lánybúcsút,szórakozóhelyre beülőset vagy valamelyiküknél kertiparti keretein belül megszervezettet.

A menyasszony párja milliomos,esküvő milliókba kerül, a barátnők kevésbé jómódúak.

A menyasszony valahogy megtudta hogy szervezik,és mondta hogy ő ezt nem akarja,inkább béreljenek ki egy hotelban lakosztályt ahol elférnek,ott legyen vacsora,kisebb termébe vagy medencénél pedig buli.

A barátnők nemet mondtak,ilyenre nincs pénzük,többük minimálbéres vagy gyereke is van már,magára se költ ennyit.

A menyasszony azóta duzzog.



2012. szept. 14. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem barátnő. Igazi barátnő ezt megköszöni nem követelőzik.
2012. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg megdöbbentő. Ha annyira akarja a menyasszony, bérelje ki a lakosztályt és duzzogjon ott egyedül. Annyi esze azért lehetne, hogy nem a pénz dönti el a jó hangulatot, hanem a társaság! Bár valószínűleg ezek nem igazi barátságok.
2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire duzzog, miért nem ajánlotta fel, hogy ő fizet mindent ha már ennyire megteheti?


ilyen barátnő nem kéne.

2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Régi közmondás, de igaz!

"Ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli!"

A menyasszony búcsúzkodjon a lányságától egyedül! A barátnők, kolléganők helyébe még az esküvőre, lagziba sem mennék el. A megvásárolt ajándék pedig jó lesz legközelebb a családban valakinek karácsonyra! Kárba nem fog veszni!

2012. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Dugja fel magának a medencés buliját, sznob p*csa! :) Akkor fizette volna a kőgazdag pasija a leánybúcsút, ők meg megszervezték volna.
2012. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi probléma. Magával szúrt ki, az ő baja.
2012. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálunk biztosunatkozott volna a kertipartin sütögetéskor. :)
2012. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy vannak barátnői.
2012. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem te vagy a menyasszony, vagy az egyik barátnő, akkor semmi közöd hozzá, ha egyáltalán megtörtént ez az eset.


Egyébként meg ha (igaz lenne, és) a barátnő párja a milliomos, akkor nem értem, mert a menyasszony ezekszerint nem és valószínűleg előtte neki se lett volna ilyesmire pénze. Másrészt meg akkor, ha ő ezt így kitalálta, akkor simán kérhetett volna a pasijától erre pénzt, minden gond nélkül (ezért sem életszerű az egész).


Egyébként meg azért vagyok szkeptikus az ilyen sztorikkal, mert a nők nagyon rosszindulatúak az olyanokkal, akiknek csak egy kicsit is jobbmódú barátjuk van és ezt tapasztalatból tudom, mindenfélét kitalálnak és pletykálnak, leginkább azért, mert savanyú a szőlő. És elég egy rosszindulatú hölgyemény, aztán egy egész lavina indul el.

Pl nekem állítólag kocsit rakott a seggem alá a pasim (meg persze neki is audija van) közben meg egyáltalán nincs is autónk, mert még mindig nem érzem szükségét a belvárosban, és a régi bicajommal járok... Szóval pont ennyire hiszem el ezt a történetet is.

2012. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Munkatárs vagyok,esküvőn mi is ott leszünk,lánybúcsúra én nem mentem volna ha van,nem tartom szimpatikusnak hogy utoljára igyon annyit a menyasszony hogy azt se tudja milyen hülyeséget csinál (érvényes a legénybúcsúra is).


Ő azért nem fizette,merthogy ez a csajok dolga,őt ünneplik,fel sem merült,mert rögvest le lett fújva amint mondta hogy ő mit akar.(nem,szó nem esett arról hogy akkor a költségek x részét ő állná)


Irigységről szó nincs,férjnél vagyok,legény-lánybúcsú helyett buliztunk egy jót fiúk lányok vegyesen,többmillós esküvő helyett nekem vendégek azok az emberek voltak akik tényleg örültek nekem.

És bár milliós fizunk nincs,de nem élünk rosszul (nem is rám vonatkozott a kijelentés miszerint ilyenre nincs pénz,hanem azokra akik szerveztél volna a lánybúcsút)

2012. szept. 17. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!