Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a lagzikat. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a lagzikat. Hogyan lehet megúszni esküvőt hajnalig tartó lagzi nélkül?

Figyelt kérdés
Nem tudok feloldódni ilyen alkalmakon, nem tetszik a zene, nem tudok táncolni, elfáradok, elálmosodom, megunom... Más is van így, nem csak én? A párom sajnos bőven lagzi-kompatibilis, sőt...

2012. szept. 22. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Jelen.
2012. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Megértelek, de nagyon!
2012. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nincs ilyennel problémám, de ha nem érzem jól magam, akkor hazamegyek aludni, a párom meg otthagyom, szórakozzon csak, amíg akar. Az neki se jó, ha azt látja rajtam, hogy mennék már és a hátam közepére se kívánom az egészet, úgy ő sem érzi jól magát. És végül is nem vagyunk összekötve :)
2012. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszoló a számból vette ki a szót.
2012. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez úgy hangzik, mintha valaki arra kötelezne, hogy lagziba járj.:)

Ez hogy van?

2012. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

hát hagyd a párodat mulatni és menj haza :) nem muszáj mindig együtt mulatni és kényszerből meg nem is lehet...


a lakodalmas zenétől engem is lever a víz.

2012. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Persze, nem kötelező, csak sok esetben "illik" ott lenni és/vagy párban megjelenni. Meg valahogy az ember érzi is szerintem, hogy szórakozni a párjával együtt jó, nem külön.


Az esküvőnél pedig a saját esküvő megúszására is gondoltam. :)

2012. szept. 23. 10:34
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

nem muszáj nagy lagzit tartani :)


amúgy én szívesen járok esküvőre, de sajátom nem lesz, az hétszentség :D amúgy elég bulizós alkat vagyok, de utálom amikor mindenki engem vizslat, és középpontban kell lennem egész éjjel. fárasztó, ez tény.

2012. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle lagzi nélkül is össze lehet házasodni, ha nekem sikerült, akkor másoknak is sikerülhet. ))
2012. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum ejfelig maradunk aztan irany haza
2012. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!