Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azt hallottam bele kell írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallottam bele kell írni az esküvői meghívóba, hogy meddig tart a vacsora (ha nem hajnalig tartó lagzi lesz). De ezt hogyan írjam bele?

Figyelt kérdés
Csak biggyesszem a végére, hogy "este 10kor bezár az étterem, így csak addig maradjatok már". Vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2012. júl. 12. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem muszály beleirni de ha mégis akor egyszerüen vacsora időpontja mondjuk 8tol elöre láthaloan 10ig szerintem senki nem fogja ugy venni hogy elküdöd öket. Ne ezen stresszelj hisz ugyis olyanokat hivsz meg akik szeretnek
2012. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Délután 4-től tervezem a vacsorát az egyik falubeli ismerős éttermében (vele már beszéltem róla), kb 20-an leszünk, négy asztal lesz lefoglalva nekünk összetolva. Azért gondoltam ilyen korán, hogy legyen időnk beszélgetni, "mulatozni", de nem akarom, hogy félreértsék és hajnalig tartóra készüljenek.
2012. júl. 12. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Személyesen adjátok oda a meghivót ugyis,akkor mondhatod szóban nyugodtan,hogy 10ig lesz a dolog,ugy készüljenek.
2012. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott eszembe, hogy úgy is mondjuk majd.
2012. júl. 12. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Jövő hónapban megyünk esküvőre,fél11kor zár az étterem,nekünk is csak szóban mondták meghivó átadáskor hogy fél11ig lehetünk.

Nem kell az a meghivóba,nem illik bele,elég szóban.

2012. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Helyzet is adni fogja magát, gondolom 6óra bőven elég lesz egy vacsorára...
2012. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy személyesen mondjátok el, de inkább szerintem is a személyes megoldás a legjobb mondjátok el, hogy az étterem 10-kor bezár és csak 10 óráig lesztek ott.
2012. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szabvány szöveg, a végén pedig:

"Az esküvői szertartás után vacsorára várunk a(z) X.Y. vndéglőben (vendéglő címe). A vacsora 22:00 -ig tart."

2012. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!