Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez soknak számít a lagzis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez soknak számít a lagzis vacsoráért?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak tervezgetünk, nézelődünk, nincs konkrét időpont sem semmi. Olyan 100-125 fős lagzit tervezünk.

Egy-két helyről kértem árajánlatot és az egyiken megakadt a szemem, totálisan beleszerettem, ámde nem drága ez egy kicsit? (5700 ft/fő)

Egy étteremről van szó, aminek vannak külön termei. Hagyományos lakodalmas ételt szeretnénk, amit ott megfőznek (húsleves, sült húsok, töltött káposzta, stb.), az üdítők is benne vannak az árban, illetve fejenként egy pohár pezsgő. Más nincs. A rendezvényszervezőjük azt mondta, alkoholt is tudnak kedvezményes áron biztosítani, de vinni is lehet, süteményt szintén. A dekorációt tartalmazza az ár, a szivárvány szinte minden színében mese szép dekorációjuk van, annyit kértek, hogyha olyan vágyaink vannak, amihez még nincs anyaguk, akkor elképzelhető, hogy plusz költséget számítanak ezért fel (max 20 ezer forintig).

Süteményt a család összedobná, nálunk ez hagyomány, az alkoholos italokat is megoldanánk más úton, olcsóbban.

A kaját is lehetne máshonnan hozatni és csak a terembérletért + dekorációért fizetni, de a kérdésem, hogy mire számíthatok? Ki lehetne hozni érdemben olcsóbban az ételt azzal, ha máshol főzetünk? Van értelme a macerának, vagy jobb ha így egyben van minden még ha kicsit drágább is?

Nagy segítség lenne, a rendezvényszervező nőci nagyon aranyos, barátságos, ő a dekoros is, rengeteg képet mutatott, tényleg mese szépek, álmodni sem tudnék szebbet, összehozni egyedül meg tényleg nem. Ültetőkártyától kezdve ő mindent elintézne, ami a lagzihoz kell, ez azért nagy terhet levenne a vállunkról. Természetesen azt mondta mindenben kikéri a pár véleményét.

Szerintetek ez így nagyon sok?


A legfőbb probléma, hogy a párom családja és vendégei 200 km-ről érkeznek és szállást is biztosítanunk kell nekik, amit egy kollégiumban terveztünk, ez is 1800-2000 forint lesz fejenként (olyan 75 főre) minden ismeretséggel és csoportos kedvezménnyel együtt. Ezt illik nekünk kifizetni, vagy meg lehet illedelmesen kérni a vendégeket, hogy gondoskodjanak erről? (Gyalog úgy 20 perc az étteremtől)

A válaszokat előre is köszönöm! Bocsi ha bugyuta kérdéseim vannak, de még a "teljes bezsongás" időszakában tartok! :)



2012. szept. 3. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
5700 Ft nagyon jó ár. Mi 7700 Ft alatti ajánlatot nem kaptunk még.
2012. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem drága. Minimálisan jönnél ki olcsóbban, ha máshonnan szerzed be az ételeket. Én ennél csak drágább ajánlatokkal találkoztam úgy, h abban nem volt benne semmi üdítő.
2012. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem drága! A miénk 4300/fő volt italok nélkül.
2012. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ár, csapj le rá! Én 10 alattival nem találkoztam még.
2012. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeirntem üditővel,dekorációval együtt ez igazából olcsónak számít.

A szállást illik nektek megoldani,szerintem ,de ez családonként változik.

2012. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ár. 10 körül szokott lenni/fő.
2012. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
szállást nektek illik állni
2012. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó ár, főleg, ha a benne szereplő üdítőfogyasztás korlátlan - ezt nem írtad, ha nem mondták, kérdezzetek rá. A szállás: hát... tudom, h drága, de sztem nem nagyon illik elkérni az árát.


Amúgy nincsenek bugyuta kérdéseid, nyilván nem volt még esküvőd, reméljük, nem is lesz több :)


Sok boldogságot!

2012. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egy vidéki kisvárosról, eldugott, ámde új és modern étteremről van szó, nem rég kezdték a lakodalmazást, gondolom azért ez valamiféle "ügyfél fogó" ár is.

Más éttermekből is kértem ajánlatot, ugyanerre a menüre üdítő és pezsgő nélkül olyan 3500 forintokat ajánlottak nagy átlagban, dekoráció nélkül, tehát ez csak a terem és a kaja. Ezekhez viszonyítva találtam viszonylag drágának a 5700-at, de akkor ezekszerint mégsem olyan sok.

Csupán belegondoltam, hogy e mellé még a szállás, a süti, rágcsálnivalók, alkoholos italok. 10 ezer/fő alatt valószínűleg nem lesz megállás.


Viszont abban is igazatok van, hogy olvastam itt olyat, hogy csak egy szék huzatért/terítőért (nem tudom a pontos nevét) kérnek el 2-300 forintot/darab, tehát ha ezt nézem valóban elmegy az ár. Arról nem is beszélve, hogy én ilyen dekorációt nem tudnék összehozni.

Egy példa, amibe beleszerettem:

[link]

De pasztel színekben is bővelkednek, sőt olyannal is találkoztam, hogy élénk, tényleg a szivárvány minden színéből állították össze a dekorációt. Sosem mertem volna magamtól ilyesmiket összerakni.

2012. szept. 3. 11:00
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

5500 volt nekünk,bőséges kaja,pohár pezsgő,külön terem,külön személyzet,sütit,piát mi vittük

Kaja rengeteg maradt,becsomagolták,szűkebb család 1 hétig azt ette.

ennél csak drágábbat láttam

2012. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!