Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy magyaros lagzira/esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magyaros lagzira/esküvőre milyen zenéket illik játszani?

Figyelt kérdés
Mármint egyértelmű, hogy nem valami Lady Gagát játszatni, han milyen mulatós zenékre mondjátok azt hogy oda illő, vagy milyen népzenékre mondjátok azt hogy jó. Párommal mi pl. egy Moldovai ördög útja táncot is szeretnénk beleszervezi (pl.)
2012. szept. 23. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát magyaros lagzin gondolom mulatós szokott lenni.
2012. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó ha meghívtok egy moldvai együttest, és az ördög útját el tudjátok járni. én tudok ilyen zenekart, de magyar zenét játszót is, ha érdekel, privátban megírom az elérhetőségüket.
2012. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a rokonok nagy része a mulatóst ismeri, szereti inkább. Néhány népdal is belefér, de ne az ismeretlen zene domináljon.

Persze ha a rokonaitok népzene rajongók akkor az is jó lesz.

2012. szept. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!