Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha megkérdezik, illik elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezik, illik elmondani, hogy mennyibe került az esküvő és mennyi pénzt/ajándékot kaptunk?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem illik megkérdezni.
2012. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem illik rákérdezni, de ha olyan ember kérdezi, akkor én végülis válaszolnék rá. Ha nem olyan, vagy is úgy gondolom semmi köze hozzá, akkor finoman közölném, hogy erre nem szeretnék válaszolni és kész.
2012. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Én nem válaszolnék, senkinek semmi köze hozzá és úgy, ahogy az első írta, nem illik megkérdezni. Ez alól egyetlen kivétel van (és annak válaszolnék is), ha valaki azért kérdezi,mert ő is esküvőt tervez és szeretne tisztán látni, hogy mi merre hány méter. De ez az adott beszélgetésből úgyis kiderül. Egyébként ha csak csámcsogni akar rajta, akkor biztosan nem mondanám meg.
2012. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha barátnő kérdezné, válaszolnék. Ha csak egy kolléganő vagy szomszéd, akkor nem mondanám meg.
2012. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az, hogy mennyibe került az esküvő, az igazából nem titok, hiszen azért nagyjából mindenki tisztában az árakkal..Arra, hogy mennyi nászajándék pénzt kaptunk, csak annyit felelnék: "Tudunk belőle tervezni" :)
2012. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem, mire ez a nagy titkolózás, aki már ott van az esküvőmön, az nyilván tisztában van az anyagiakkal is. De ha ismerősöm kérdezné meg, aki nem volt ott, csak mondjuk tájékozódni szeretne, akkor is lazán elmondanám. Itt is sokan megkérdezik, hogy nektek mennyiből jött ki, és senki nem azt válaszolja, hogy ilyet nem illik kérdezni.


Ebben szerintem semmi rossz szándék nincs. Csak tájékozódás. Ha pedig valaki pletyizés céljából kérdezi meg, hát szerzek neki egy jó napot. Bumm.

2012. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Én olcsó esküvőt akarok, és nagy nászutat... szerintetek ezt együtt érti az illető vagy külün külön.

Én tuti hogy max az anyakönyvezetőért és a fényképészért fogok fizetni... aztán elrepülünk Japánba... bár lehet a családoz illik meghívni...


Hallottam egy olyan esetet, hogy a pár nagy lagzit akart ezért a meghívóra azt írták, nem kérnek ajándékot, a fogyazstását mindneki maga fizeti. jól sikerült, sokan voltak sokat táncoltak, hotel éttermében lagzisztak.

2012. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Felén mikor elmennek megszámolni ami jött a táncból, utána visszajönnek és fillérre pontosan, hangosan bejelentik, hogy köszönik szépen xy összeg jött össze.
2012. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem illik megkérdezni.


De szűk család ugyis tudja,nekik kérdezni sem kell.

2012. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 saveme ***** válasza:
68%
Ez a "illik-e" című kérdés alapjában véve el van hibázva. Nem jó ilyen korlátok közé szorítani az életünket semmilyen területen. Sokkal egészségesebb azt tenni, amit épp őszintén érzünk, vagy helyesnek gondolunk, mint megfelelni valami gyakran idióta elvárásnak, trendnek, divatnak, szabálynak. Persze ehhez kell őszinteség, és a felvállalása annak a kockázatnak, hogy lesznek, akiknek nem fogunk tetszeni, viszont az így kapott szabadság az nem egy utolsó bónusz. Mégis sokan választják a könnyű utat, de ez visz a képmutatásba.
2012. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!