Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyasszonyok. Szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyasszonyok. Szoktatok álmodni az esküvőtökről? Élethűen megálmodni az egészet? Van e féle álomnak jelentése?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az esküvő előtt kb 2 hónappal rendszeresen álmodtam mindenfélét az esküvővel kapcsolatban és még utána is 1-2 hétig. Szerintem ez abból adódott hogy ugye nagyon sokat foglalkoztunk az esküvővel, utána is kellett idő míg egy kicsit csillapodtak a kedélyek. Sokfélét álmodtam, pl elfelejtettem elmenni a fodrászhoz meg még nagyon sok hülyeséget is. Egyébként ezeknek az álmoknak szerintem csak annyi a jelentése hogy az ember sokat foglalkozik a dologgal, amúgy semmi más.
2012. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló álmaim voltak, mint az első válaszadónak, pl. nem volt jó rám a menyasszonyi ruha, vagy nem lettem kész időre. De nem sokat álmodtam, talán 3-4 alkalommal, és - csak hogy a kérdezőt megnyugtassam - egyik sem vált valóra. :))


Az oka inkább az, hogy az agy így dolgozza fel a napi történéseket, nem kell neki jelentőséget tulajdonítani.

2012. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm vàlaszod.


Mi még nem foglalkozunk a tervezéssel ezért nem értem miért ismétlődik az àlom. Eljegyzés előtt is és most utàna is.


most nagyon felzaklatott mert legutóbbi àlmom utàn mind 3 testvérem kórhàzba került ...majd eljegyzés utàn kiderült h engem is műteni kell ráadàsul a petefészkemet pedig babàt nagyon szeretnék.

Attòl tartok ez valami àtok rajtam.

Inkâbb nem megyek férjhez és jegyes se leszek ha ez az àra :-(

2012. szept. 27. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyat, hogy az embert a félelmei irányítják. Ha nagyon félsz valamitől, akkor az kihatással lesz az életedre és végül tényleg be fog következni.

Én már csak tudom, hiszen mikor elkezdtünk babával próbálkozni, állandóan görcsöltem a rossz dolgokon, amik bekövetkezhetnek. Nem is estem teherbe (mindketten egészségesek vagyunk) majd mikor teherbe estem, elvetéltem.

Utána feladtam az egészet és nem érdekelt tovább. Rá egy hónapra teherbe estem. Szóval sokminden fejben dől el.


De visszatérve az álmokra, nekem is voltak "jajj nem készültem el időre" álmaim, ez szerintem normális, hiszen mindenki izgul az esküvője előtt.

Most éppen babavárásos álmaim vannak. :-)

2012. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen hallottam ilyenről.

Most mondta pàrom hogy este a film elején amin elaludtam pont menyasszony volt és meglògott az esküvőröl ...szòval ezt én tovàbb àlmodtam :-)


Most a petefészek probléma miatt is félek,de elhitetem magammal hogy nem kell műtét és segít a gyògyszer.

Hétfő òta szedem és màr az első szem utàn csökkentek a görcseim és tudtam aludni ,mert hiszek benne.


Ezt a vonzàsos dolgot azòta ismerem miòta pànikbetegséggel küzdöttem.

2012. szept. 27. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban lesz az esküvőm,és egyre gyakrabban álmodok az esküvővel/lagzival kapcsolatban.De mindig valami rossz történik álmomban.Szóval már kezdek félni,hogy a valóságban is ez lesz...
2012. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos engem is befolyàsolni akarnak az àlmain.


De ne félj :-) Életed egyik legszebb napja lessz :-)

2012. szept. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!