Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre mulatós, de nem roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre mulatós, de nem roma zenés válogatást milyen együttesek dalaiból válogassak?

Figyelt kérdés
Olyanra is gondoltam, hogy Csavard fel a szőnyeget meg Holnap hajnalig... Kik az ilyen előadók?

2012. okt. 1. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is Fenyő Miki ugrott be először.

A cigányzenét az ilyen more/zsámo-s-ra szokták mondani. Erre gondolsz, vagy Neked ez is pl a cigányzene kategória?


http://www.youtube.com/watch?v=qWsHl_4n134


Ha nem, ilyet tudok sokat (ez am mulatós)!

2012. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, ilyesmire gondoltam, csak gyorsabb üteműre. Akkor tudsz nekem még ilyen előadókat írni? (Vagy egy válogatás albumuk nevét?)
2012. okt. 1. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

Esküvőkön is játszanak, szóval az általuk felsorolt előadók számai közül biztosan találsz párat.

2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

McHawer és a Tekknő

3+2

Dupla KV



Címek:

Sárgul már a kukorica szál

Kislány vigyázz

Aki rózsát kap

Egy a szívem, ezt neked adom

2012. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha valaki tud még, kérem írjon! Olyat is szeretnék, hogy pl. kis kút kerekeskút van az udvarunkban...
2012. okt. 2. 13:10
 6/7 88Móni88 ***** válasza:

Szia! Én a Kredenc együttest ajánlanám javaslom, hogy nézz utánuk a youtube-on. Linkelek tőlük egy videót, sztem velük megtalálod amit keresel.


https://www.youtube.com/watch?v=KYt3BnGF-hY&playnext=1&list=..


Vannak továbbá mulatós megapack-ok, amit ha letöltesz, kiválogathatod belőle azokat a számokat amik neked is tetszenek (én is így találtam őket). Az előttem szólókhoz hasonlóan én is szeretem MC Haver és Tekknő zenéjét is. Remélem tudtam segíteni...

2012. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is MC Hawer és a Tekknőt és a Dupla Kávét ajánlom. :)
2012. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!