Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karikagyűrűt hol vettétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorka1988 kérdése:

Karikagyűrűt hol vettétek? Tatán környékén tudtok ajánlani Ötvöst vagy üzletet ahol elérhető áron lehet venni gyűrűt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
mi eljegyzéshez orvosi fémből készült gyűrűt fogunk venni, én személy szerint szépségében nem látok különbséget, csak tizedannyiból kijön a gyűrűvásárlás. Olyat keressetek.
2012. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

élőben is ilyen szépek, de jobb felpróbálni

[link]

2012. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik az acél karikagyűrű, de a Párom mindenképp azt szeretné, ha a klasszikus arany karikagyűrű mellett döntenénk. Felesleges aranyunk sajnos nincsen, így nem tudunk beleszámíttatni. Újonnan viszont nagyon drága. Ötvös által készített gyűrűről mi a véleményetek?
2012. okt. 10. 15:59
 4/7 anonim válasza:
Én is Tata környéki vagyok, én Nyergesújfalun vásároltam karikagyűrűt a barátnőmmel, mi az ezüst mellett döntöttünk, 2800 ft-ért csodaszép gyűrűket vettünk, én az ezüstöt ajánlom mert megfizethető áron van és szép is
2012. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a klasszikus sima arany karikagyuru sehol "nem olyan draga",de függ az ujjatok meretetol is,szóval helyben tudnak felvilágosítani,mi tbanyan az orexben(plaza)vettük ket éve hatvanert a kettőt,sima karika,vésett mintaval...
2012. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is ott vettük, ahol az utolsó. Nézzetek szét több helyen, tájékozódjatok. Nem kell az első helyen megvenni.
2012. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly a tatai Tesco-ban lévő ékszerészetben néztük meg a karikagyűrűket, és bele is szerettünk az egyikbe, de sajna az anyagiak nem úgy jöttek össze, hogy meg tudjuk venni. A pár lett volna 120.000 Ft. Ez végülis nem számít drágának, de olcsónak sem.
2012. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!