Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van ha mi bal kezünkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha mi bal kezünkön akarjuk hordani a karikagyűrűt esküvő után is?

Figyelt kérdés

Jobb kezünkön egyetemi pecsétgyűrű (középső ujj),már "odanőtt".

Köves gyűrűm nincs,igy 1-1 lenne mindkét kezemen.


Meg fognak szólni amiért a bak gyűrűsujjamon hordom a karikagyűrűt esküvő után is?

(plussz nem egyforma a két gyűrűsujjam,még méretet is kellene állitani,bár nem nagy összeg csak a gyűrű tartósságát roncsolja)


2012. okt. 1. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kinek mi köze ehhez?
2012. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Antimod ***** válasza:
100%

A bal kezeden hordod és kész. Ennyi van.

Ki mit szól hozzá? És?...

2012. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a bal kezeden hordod,nincsen kőbevésve,és szerintem nincs olyan elvetemült aki azt figyeli ,vajon ki hordja a bal kezén a karikagyűrűt..ha mégis ,az extrém mód unatkozik .:D
2012. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a balon hordjuk mert nekünk így kényelmes.
2012. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze sincs hozzá. Én a jobb kezemen a gazdászgyűrűt hordom a balon meg a karikagyűrűt. Mi alapból úgy is vetttük meg, hogy a bal gyűrűsujjamra legyen jó (nekem is 1 méretnyi különbség van a két ujjam között). Eddig még senki sem tette ezt szóvá, bár mondjuk eddig én sem gondolkodtam el ezen, hogy zavarnia kellene... :)
2012. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az, főben járó bűn. Talán még ki is toloncolnak.:)) Ne akarjál mindennek megfelelni. Neked ott jó, ott hordod. Én, soha nem hortam, a kapcsolatom még is jó. Szerintem, a kettőtök kapcsolata legyen jó. Ez a lényeg az egészben.
2012. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
mi is épp ebben a dilemmában vagyunk, mert hogy a "jobbon szokás". Na. én meg úgy vagyok vele, hogy ha szokás, ha nem, pont lesz@rom, és a balon fogjuk mi is :)
2012. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2012. okt. 1. 09:57
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 30 éve házasok, mindig is a bal kezükön hordták, és még sose szólták meg őket. ;)
2012. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!