Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elsősorban férfiak! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak! Létezik olyan legénybúcsú ahol a táncoslány és az ünnepelt között nincs semmi kontaktus?

Figyelt kérdés

Utólag kiderült a párom legénybúcsúján volt táncoslány alapvetően nem probléma nekem, csak valahogyan nem számítottam rá és nem tudom, mit kellene gondolnom.

Állítólag csak táncolt, de nem volt ölbe ülés stb, alapvetően megbízunk egymásban és elmondaná,csak kicsit meglepődött a reakciómon (én is)-és arra gondoltam nem merte az igazat mondani.Szóval van táncoslány tapi nélkül?


2012. szept. 24. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem hiszem hisz azért hívták oda. De volt egy utolsó felhőtlen estélye a haverokkal, nem kell ezen aggódni.
2012. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..:) nem aggódom rajta csak érdekelt
2012. szept. 24. 19:25
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Hűha.A zöldszemű már villog.Ha volt tapi?már történelm.
2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
olyan nincs h a táncoslány ne sündörögjön a vőlegény körül,ne üljön az ölébe stb. azért van ott nem azért h x méterre álljon. de ezért ne érezd magad rosszul,vedd lazán ez csak egy játék,és ennyit ne is sajnálj tőle. lefeküdni nem szoktak azért-ahhoz nagyon elvetemültnek kellene lennie a párodnak,de ha alapból tudod h nem olyan,akkor tuti h nem csalt meg
2012. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Egy haverom berúgott a legénybúcsúján,és úgy lerendezte a táncoscsajt,ahogy a nagykönyvben meg van írva.. De mivel csak haverok voltunk ott,ez nem fog kiderülni soha. Egyébként megbánta nagyon.
2012. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
nincs tapi nélküli táncoslányos legénybúcsú
2012. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
és nem azért mert minden férfi disznó hanem mert a lánynak az a dolga h dörgölőzzön, a vőlegény kezét magára húzza stb. én szülinapi bulin láttam ilyet-nő vagyok- pasinak-aki házas volt már-pucéran táncolt a csaj.. képzelheted..
2012. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem undorító, hogy az esküvő előtt 12 órával még más nőre áll fel a vőlegény farka..
2012. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm tavaly volt legénybúcsún, ott is volt táncoslány, és szerinte iszonyat megalázó volt a vőlegény számára, hogy valami idegen csaj tekereg rajta.


amúgy ez marha szánalmas, erőltetett dolog. szerintem egyik férfi sem vágyik erre igazán. az igazi férfiak attól érzik jól magukat, ha meghódíthatnak egy nőt, nem pedig egy fizetett csaj teszi a szépet.

2012. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

a pasik farka minden nőre feláll aki tetszik nekik :-)

a házasság ezen nem változtat


de az h feláll és az h meg is teszi --- az két külön dolog ...


gondolom a nőknek is tetszik más pasi nem csak a párjuk és ez házasság után is így marad

2012. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!