Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van már gyermekünk 2 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már gyermekünk 2 éves, szerintetek hülyeség lenne, ha hárman mennénk a polgárin be?

Figyelt kérdés
mármint úgy értem,hogy nem ketten a párommal mennénk,hanem 3an a kisfiúnkkal bevonuláskor.
2012. okt. 18. 14:15
1 2
 1/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Nem. Ha nektek tetszik menjetek így. Így vagytok egy család.
2012. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazából igen,mi már 3an vagyunk és igaz ez a mi kettőnk napja,de akkor is így más.jó lenne,ha a pici is jönne velünk kézen fogva.nem akarom,hogy ott üljön szegényke,mondjuk biztos úgy is jó lenne,de ő is kettőnkhöz tartozik..
2012. okt. 18. 14:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik,megható.

Kis fehér ing rá,csinibe mint apa,és kész.

2012. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ruhájuk teljesen egyforma lesz,egy helyen varratjuk.:)
2012. okt. 18. 14:32
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

É nem is vinném el hanem a nagymamára bíznám. Ez nem a gyerek ügye, és utána kettesben ünnepelnék.

Lehet azért gondolom így mert nincs gyerekem.

Pl 13 éves voltam mikor anyukámék összeházasodtak. Megkérdezték szeretnék e menni, de én úgy érzetem nem. Másrészről ha azt nézem hogyha lenne egy sereg ember akkor ő is ott lenne.de ilyenkor a férjedre kell figyelni és magadra, ha a gyerek ott van főleg pl nagymama nélkül akkor az egyik szemed rajta van.

De ez csak az én véleményem, úgy csináljátok ahogy nektek a legjobb.

2012. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
160fő lesz ott,nem csak hárman.persze a mamák is ott lesznek,csak ugye nem velünk vonulnak,hanem ülnek.és az a kérdés,hogy vonuljon e velünk,vagy üljön a mama ölében inkább.lehet nem volt egyértelmű.
2012. okt. 18. 14:38
 7/17 anonim ***** válasza:

sőt akár a gyűrűt is viheti :-)


szerintem simán jó ha ott van veletek :-)


nekem a kicsi még apró volt igaz ment már de inkább rohangált a szertartáson 2 másikkal, egyedül a anyakönyves csajt zavarta a dolog de az meg minket nem érdekelt :-)

mondtam neki előtte h ha lehet kerülje a sok beszédet hamar le akarjuk tudni, már csak a sok gyerek miatt is


60fő volt abból 19 + 2(pocakban) gyerek

2012. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ott a helye veletek,viheti a gyűrűket is akár (csak el ne guruljon)

szerintem nagyon édes ötlet

(kislány lenne,szórhatna szirmot)


csak arra figyelj hogy ne alvásidőben legyen,mert nyűgösen lehet nem lesz túl együttműködő.

2012. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem lenne hülyeség, legyen ahogy szeretnétek :-)


Lehet, hogy le fogtok pontozni, de mi nem így fogjuk csinálni. A házasság 2 ember szerelméről, összetartozásáról szól. A páromról és rólam.

2012. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj de valamiért úgy jött le hogy csak 2 fős esküvő lesz. Így természetesen nagyon is vinném és jó ötlet amit kitaláltál.
2012. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!