Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan akiinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akiinek nem volt leánybúcsúja?

Figyelt kérdés

Nekem nem lesz. Sajnos nincsenek barátnőim, nincsen lánytestvérem akivel el lehetne menni bulizni, nincsen senkim. Párom azt mondja menjel el az anyjával és annak barátnőivel... Mondtam neki, hogy biztosan nem, mert annak nincs értelme, hogy ott feszengek mert nem érzem jól magam...

Pedig mindig azt hittem, hogy lesz egy olyan leánybúcsúm, ahol a barátnőimmel összegyűlünk, talán lesz egy táncosfiú, lesznek játékok, bejárjuk a szórakozóhelyeket, fátyol lesz rajtam, stb...

Annyira szomorú vagyok mikor felmerül a leány/legény búcsú.....

Volt/van még valaki ilyen helyzetben?


2012. okt. 29. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem sem volt. Nem is lett volna kivel, meg nem is vágytam rá, talán éppen emiatt.

A helyedben én sem mennék el a leendő anyóssal és barátnőivel, az nem rólad szólna. Ez van, nagyobb bajod sose legyen az életben.

2012. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Szörnyen sajnállak, most is potyognak a könnyeim. Még táncosfiú sem lesz. Kemény világban élünk.
2012. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tobbnek nem volt mind akinek igen.
2012. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút nem bánnám ha nem lenne...

(Még nem kértek meg)

Én nem vágyok rá. Szerintem túlértékelted a leánybúcsú jelentőségét. Ne aggódj! Másnak sincsen. Nem olyan nagy divat az!

2012. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez csak divatból egymás majmolása, az ég világon semmi értelme.

Tényleg nem tudsz élni táncosfiúk nélkül? Na, ugye, hogy tudsz! Fátylad meg - ha tényleg ez minden álmod... - lesz az esküvődön.

Ezek a tipikus "játékok" meg "bulik" engem alapból taszítanak.


Mondjuk azon elgondolkodnék a helyemben, hogy miért nincsenek barátaim, de azt ettől teljesen függetlenül...

2012. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*helyedben
2012. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem lesz. A barátnőim lemorzsolódtak az évek folyamán és nem látom értelmét összecsődíteni őket, hogy hurrá, férjhez megyek. A házasság tényén és jövőjén ez smmit nem változtat.
2012. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyáltalán nem bánkódnék ezen:)Felesleges pénzköltés az egész!!!!Nekem egy igazi barátnőm van,ha lenne is lánybbúcsúm vele,és még egy két távolibb barátnővel tartanám,de nem érzem szükségét:) Ahogy a párom sem,hogy legénybúcsút tartson a barátaival,mert felesleges:)Együtt szoktunk bulizni járni,nagy baráti társaságunk van,de nem tulajdoítunk jelentőséget az ilyen búcsú dolgoknak,mert akkor szép a házasság,ha nincs mit búcsúztatni:) 22/L

2012. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is épp ilyen helyzetben vagyok mint te. Nem volt, de nem is hiányzott. Sőt ha akkora baráti köröm lett volna hogy szerveznek nekem, én akkor is feszengtem volna. Nem szeretem a vetkőzős fiúkat és a hasonló nyalánkságokat. Inni se szoktam soha. Szóval ne bánd.
2012. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem akartak szervezni, de én direkt nem kértem. Egy barátnőmnél aludtam, amíg nálunk a fiúk a legénybúcsút tartották. Még ketten se ittunk, mert tisztára megbetegedtem, ő meg másnapos volt. Asszem 9kor aludtunk:)
2012. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!