Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan akiinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akiinek nem volt leánybúcsúja?

Figyelt kérdés

Nekem nem lesz. Sajnos nincsenek barátnőim, nincsen lánytestvérem akivel el lehetne menni bulizni, nincsen senkim. Párom azt mondja menjel el az anyjával és annak barátnőivel... Mondtam neki, hogy biztosan nem, mert annak nincs értelme, hogy ott feszengek mert nem érzem jól magam...

Pedig mindig azt hittem, hogy lesz egy olyan leánybúcsúm, ahol a barátnőimmel összegyűlünk, talán lesz egy táncosfiú, lesznek játékok, bejárjuk a szórakozóhelyeket, fátyol lesz rajtam, stb...

Annyira szomorú vagyok mikor felmerül a leány/legény búcsú.....

Volt/van még valaki ilyen helyzetben?


2012. okt. 29. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Itt nem a táncosfiú a lényeg, hanem ez:

"nincsenek barátnőim, nincsen lánytestvérem akivel el lehetne menni bulizni, nincsen senkim"

Ez pedig olyan probléma, ami könnyen depresszióssá tehet valakit, mert mindenkinek kell legalább egy barát vagy haver, akivel el lehet dumálni és nem a párja az embernek.

Nyitnod kell az emberek felé.

2012. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, de a férjemnek sem legénybúcsú. Pedig neki mindenáron szervezni akartak, de nem kért belőle. Én sem akartam lánybúcsút, felesleges pénzkidobásnak tartottam, elég volt amit az esküvőre költöttünk. Amúgy sem szeretem az ilyen játékos bulikat, táncosfiút meg aztán végképp nem igényeltem volna, úgyhogy nekem inkább a rémálom kategória az ilyesmi.
2012. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2 éve volt az esküvőnk, nekem sem volt. Valahogy nem vonzott. Aztán ismerősömnek lánybúcsúja ott volt, ahol mi is buliztunk... Kotont kellett árulnia, egy másiknak meg petrezselymet.... ez tőlem annyira távol áll.... Viszont az esküvőn jó kis játékok voltak:) Aranyosak... Az sokkal jobb volt.
2012. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem volt, és nem is szerettem volna.
2012. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább az zavar téged, hogy nincsenek barátaid, akik ilyen helyzetben pl. ezt megszervezhetnék neked (ha igényled).

Mert maga a lánybúcsú (szerintem) nem nagy szám, a barátnőivel jobb esetben máskor is összejön így az ember, a gagyi feladatok és táncosfiúk meg kinek hiányoznak :)

Nekem sem lesz lánybúcsúm, egyértelműen közöltem a legjobb barátnőmmel, hogy nem élvezném, vele kettesben iszogatunk és filmezünk egy csajos este keretében, és ennyi, bőven elég lesz ez is.

2012. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az zavar,hogy nincsenek barátnőid.Nem tudom a többiek miért támadtak egyből.Gusztustalan emberek vannak itt.A mindennapokban az ember annyira nem érzi a barátok hiányát,inkább különleges alkalmakkor.Én személy szerint szilveszterkor és a születésnapomon szoktam a leginkább.

Tényleg sajnállak!Én is szeretnék majd leánybúcsút,de nem lenne aki megszervezné,vagy eljönne. :(

2012. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem sem lesz,mert alig vannak barátnőim.
2012. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Komolyan egy vagy két barátnőd sincs akik megszervezik?

az enyémen 8-an voltunk, ebből 2 csaj a férjem húga. A legénybúcsún pedig 5-en voltak...Mindkettő nagyon jó volt és kellett is mert igenis fontos...nem árultam se kotont se petrezselymet mégis nagyon jó volt..


Kezdj el barátkozni neten, munkahelyen mert még egy csomó olyan alkalom lesz amikor jól jönnek a barátok:)


Sok sikert...:)

2012. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt. Annyira nem bántam, de azért örültem volna, ha mégis tartanak.

Igazi barátnőm nincsen, női ismerőseim, rokonaim pedig össze-vissza élnek és nem is ismerik egymást.

2012. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A barátnőnk márciusban házasodott, mi szerveztünk neki leánybúcsút! Meghívtuk az anyukáját is, a leendő anyósát, ( akik pár óra után elmentek, mikor látták, hogy kezdünk elhomályosulni:) ) valamint a bátyja barátnőjét is. Mi is olyan 10-en voltunk, nem volt táncosfiú mert a menyasszony nem kért belőle,így nem is erőszakoltuk rá. Nem mentünk sehova bulizni, kivettünk egy helyet, ahol csak mi voltunk, az óvszer árulást pedig a szemközti kis kocsmában bonyolítottuk le. Szerintem nagyon jó kis este volt, mókázással, nosztalgiázással. Sajnálom, hogy szeretnél leánybúcsút, de nincs ki megszervezze. Szerintem anyukád, anyósód ne becsüld le, a leánybúcsún a lány anyukája és anyósa is nagyon jófej volt, mindenben benne voltak, lazák voltak, élvezték a dolgot. Lehet, hogy sikerülne nekik feldobnia a kedved, és az alkalom miatt egy szép estét csinálnának Neked. :)


22/N

2012. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!