Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez megy az egyik kollégan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez megy az egyik kolléganőm, hogy csomagoljuk a közös ajándékot?

Figyelt kérdés
Már nem fiatal és több, mint 10 éve együtt is élnek, így mindenük megvan. Pénzt adunk össze és ezt kellene valahogy kicsit romantikusan, kicsit viccesen, de mindenképpen emlékezetesen becsomagolni. Van valakinek jó ötlete??

2012. okt. 29. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Így??

[link]

2012. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem szuper ötlet, már felvetettem korábban én is.


Sajnos páran leszavaztak nem akarják, hogy látszódjon kívülről a pénz...

2012. okt. 29. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy, de...

arra azért gondoljatok, hogy vajon az ajándékozó személyiségéhez illik-e egyáltalán az efféle vicces csomagolási mód?


Én például frászt kapnék, ha a fentebb linkelt módon kapnék pénzt.

Szimplán irritál, és arra gondolnék, hogy vajon hogy szét tudom-e szedni anélkül, hogy a pénz megsérülne.

(Mivel nincs túl sok belőle, nem tudok "játékként" gondolni rá.)

2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én láttam olyat egy esküvőn, hogy esernyőt kaptak és mikor kinyitott ott lógtak rajta az ötszázadok. Nem tudom, hogy volt rögzítve de nagyon ötletes volt.
2012. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy mini kincses láda, aminek az alján ott a pénz rajta meg "kincsek", persze kis kavicsok, meg műanyag "drágakövek" :D
2012. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. azt hiszem én is frászt kapnék, ha ilyet kapnék, úgyhogy el is van vetve. Nagyon jól érveltél, köszönöm!!


4. nagyon jót mosolyogtam rajta, mutatós lehet. Örülnék neki én is és érdekesnek tartanék egy ilyen ajándékot.


5. szuper ötlet, minden benne van aminek teljesülnie "kell" úgy hiszem viszem is az ötletet :)

2012. okt. 29. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Mi ezt csináltuk meg legutóbbi esküvőre,vettünk sima fa teásdobozt (kreativ hobbyboltokban kapni), lefestettük,diszitettük,teteje mivel üveg volt oda képeikből fotómontázst csináltunk,és bele 1-2 változtatással az első linken szereplőket tettük

(meskán készen is kapható)

2012. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!