Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a kolléganőm?

Féltékeny a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Olyan helyre kerültem dolgozni,ahol sok pasi között egyszem nő volt eddig,ő is inkább fiúnak néz ki csak vannak mellei.

Én inkább a nőcis kinézetű nő vagyok,miniszoknyával,sminkkel,miegymás.Párom közvetlen munkatársam is egyben.

A kolléganő kivételével mindenki örült nekem,tudásom megvan,nem túl női szakma,de értek hozzá,és legalább van köztük nőies nő is,ezt igy megmondták.

A kolléganő viszont elejétől fúr ahol tud,páromat is,bár hiába,szakmailag nem tud hibát találni,pedig nagyon próbál.

Fiúk szeretnek,párom is bevéd ha úgy érzi kell,jó a légkör,jó a munka és a fizu is,csak a kedves kolléganő nem bir.

Mit csináljak vele? Veszekedni nem akarok,elkerülni nem tudom.

30 alattiak vagyunk


2011. szept. 27. 10:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
teljesen természetes, ami történik, koleganő féltékeny, talán 1x majd abbahagyja, ellenkező esetben próbáljatok ti találni vmi hibát :D
2011. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de én tehetek róla hogy őt is úgy kezelik mint egy fiút? Ő öltözködik,viselkedik úgy...
2011. szept. 27. 10:46
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

Én nem járnék hapsik között "nem túl női szakma" mondjuk egy autó szerelő műhelyben miniben,és állandóan kikenve.

Nem azt mondom, hogy zsákba menj melózni, de ha ilyen fiatal vagy egy jó farmer és kevés smink is jól kellene, hogy álljon. És ha nincs kinn a feneked és te is közeledsz hozzá, biztos ki lehet vele jönni.

Mi sem bírtuk az ész játszó p.csákat, akik a palik előtt tették az agyukat.

Nem azt mondtam, hogy te az vagy, de ő biztosan így érzi.

Mivel ezt észre vetted és te nem szarozod le, tuti, hogy csak egy jó beszélgetés kellene a csajjal, egy kávé mellett. Rájöttök, hogy mindketten félre ismertétek a másikat.

2011. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%
Miért neked kellene tenni bármit is? Én még fokoznám is azzal, hogy szexisen öltözködöm, hadd pukkadjon meg az illető. Ha jó munkás vagy, akkor nincs rajtad fogás, semmit sem tehet. Ha pedig akadályozza a munkád, arra ott a főnök, akinek szólni lehet.
2011. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Irodában dolgozom,nyáron fiúk rövidnadrág-atléta,akkor had ne garbóban jöjjek...

És nem öltözöm k*rvásan,párom rég szólt volna ha a fiúk előtt tetszelgek (és párom miatt egyébként sem szólnak,néznek "úgy")

2011. szept. 27. 10:51
 6/35 A kérdező kommentje:

Közvetlen főnök örült nekem,hisz nem egy idegent kellett felvennie,tudta előre hogy párom nem ajánlott volna engem.Az már csak plussz hogy igy túlóráért sem morgolódunk,hisz mindketten itt vagyunk,még ha magánélet ajtón kivül is van hagyva.

Kolléganő férje meg isten háta mögötti helyen melózik éhbérért.

De más nyomoráról nem tehetek.

2011. szept. 27. 10:54
 7/35 anonim ***** válasza:
74%

"Én inkább a nőcis kinézetű nő vagyok,miniszoknyával,sminkkel,miegymás.

had ne garbóban jöjjek..."


Szerited csak ez a két változat lehetséges?

Innnen látszik, hogy igen is kihívóan öltözködsz

2011. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy gondolom, azért egy beszélgetést mindenképpen megér a kolléganővel, ha hosszútávra tervezel ott lenni, mégiscsak jobb egy normális légkör, mint egy feszült. Kezdd ezzel. Próbáld neki elmondani, hogy te ilyen stílusban öltözködsz, eszed ágában sincs az ott lévő férfiaknak tetszeni, egyébként is ott a párod, viszont azt értse meg, hogy ez a stílusod. Ha egyébként el tudtok kezdeni normálisan beszélgetni, akkor nem hiszem, hogy továbbra is fúrna. A lényeg, lássa rajtad, hogy nem nézed le, nem vagy elszállva, hogy te milyen jól nézel ki stb. Mert én úgy gondolom, emiatt lehet a probléma. Ha esetleg ez nem használna, akkor tényleg a kolléganő felfogásával, viselkedésével van a probléma, akkor lehet elkezdeni gondolkozni drasztikusabb módszeren. De ne essetek neki, lehet, hogy simán önbizalomhiányos a csaj, ha még fokozzátok beszólásokkal, irritáló viselkedésekkel, azzal csak még jobban megmérgezitek a légkört.
2011. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

nőiesen öltözködöm

1 ember van akinek ebbe beleszólást engedek,az párom.Neki tetszik ahogy dolgozni járok,szól ha túlzásba esem.

Had ne másnak feleljek meg.

Még a főnök szólhatna,de neki meg édesmind1 amig a meló el van végezve

2011. szept. 27. 10:59
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
kérdező azért te is teszed alá a lovat...
2011. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!