Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fura és bonyolult. Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura és bonyolult. Vélemény esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nos.Fiatal vagyok nagyok nagyon.2 éve fejezőtött be a kapcsolatom egy nálam 14 évvel öregebb paisval.2 és évig voltunk együtt,de gyakorlatilag csak az ágyban és titokban.2hetente találkoztunk több mint 2 évig.Aztán lebuktunk és jött a háború.Az ő anyja vádolt engem h mindent én találtam ki,az én anyám pedig föl akarta jelenteni kiskorú megrontásáért.A BIBI AZ VOLT H A PASI IS TAGADOTT MINDENT H LETT VNA VMI KÖZTÜNK.Mikor lecsillapodtak a kedélyek újra összejöttünk persze megint titkoban,aztán megint lebuktunk és egy újjabb háború.Ekkor már volt barátnője is.Mosolyszünet van azóta is de csak azért mert anyám megfenyegette h följelenti.ÉN PEDIG ÖSSZEJÖTTEM AZ Ő UNOKATESTVÉRÉVEL (akit én akartam már akkor is amikor vele voltam)most vele együtt vagyok 17hónapja boldogan eljegyezve :D

A párnak viszont szeptember 12-én lagzija lesz.Persze amiért párom unokatesója és itt lakik velem GONDOLOM mi is megleszünk hívva.A baj ott kezdődik h kételkedem jó ötlet-e elmenni?Ha elmegyek engem kikerget a lakodalomról az anyja,vagy a bnője...vagy egyeltalán ez olyan fura szitu.Vélemény?Mit tennétek?


2009. aug. 11. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Én elengedném a páromat, de én nem mennék el. Esetleg az esküvőre elmennék, a lagziba nem, oda a párom egyedül.
2009. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen.Párom hallani sem akar ilyenről h nem megyek.... :s
2009. aug. 11. 09:26
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
én sem mennék. ha meghívnak, kitalálnék valami kifogást. nem éri meg a balhét, főleg sok ember előtt.
2009. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Elég kacifántos az ügy. Van egy olyan sejtésem, ha lesz is lagzijuk , valszeg nem fognak meghívni a fenti okok miatt. Legalább is , ha a leendő ara ismeri a múltatokat, nem hiszem hogy nagyon akarna talizni veled. Ha mégis meghívnak titeket, akkor meg az ő bajuk.Ha neadjisten gond lenne, akkor pedig angolosan távoztok.

2009. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ltimea válasza:
67%
szerintem ami volt elmult. nyilván nem fog jól esni egyiküknek sem, de amikor meghivnak benneteket ők ezt már letisztázzák egymás között, mert nem hivnának meg ha nem szeretnék hogy ott legyetek. meg hogy aztán kidobjanak....
2009. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez az h nem tudombalhéznának-e.A pasi nem az a típus,azóta találkoztam is vele na persze úgy h a párom is ott volt.A mennyasszony sem az abalhézós típus meg amikor mi lebuktunk ő akkor is higgadt volt.Akitől tartok az a pasi anyja vagyis a mostani barátom nagynénje.Amikor lebuktunk akkor ő balhézott legjobban de azán viszont fél évre rá a balhéra meg vele sütettünk a ballagásra és elfogadta és tök normális volt.Nem tudom mit csináljak.Mennék is de azért h bebizonyítsam h igenis talpra tudtam állni a mostani párommal.
2009. aug. 11. 09:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam sokat h lehet h megsem hívnak.De hát az unokatesóját csak meghívja(akivel együtt élek)annál is inkább mert párom tesójait vagyis arról az ágról az unokatesójait meghívja és ha minekt nem az túl feltűnő lenne.
2009. aug. 11. 09:33
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor sztem menj el:) ha nem akarják h ott legyél akk csak kimondottan pasidat hívják meg. ha hívnak akk viszont menj el:) meg nem hiszem h a pasi anyja elb*szná a fia esküvőjét egy balhéval. sztem kerüljétek majd egymást és kész:)
2009. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kerülni nem igazán tudjuk egymást hiszen ez elég közeli rokonság.A párom anyja és a pasi anyja testérek!!! :S
2009. aug. 11. 09:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj el, ne izgulj, nem fog balhét csinálni a fia esküvőjén! Azzal nem csak Neked ártana. Egy esküvőn mindenki próbál normálisan viselkedni, jó pofát vágni olyan emberhez is, akit máskor a háta közepére sem kíván. De azért a lagzin ne nagyon provokáld! :))
2009. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!