Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen gyakran nézegetitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran nézegetitek az esküvői fotóitokat? Milyen gyakran olvasol esküvői témáról interneten az esküvő után?

Figyelt kérdés
Én minden nap nézegetem a fotóinkat, és ha van időm, akkor benézek ide is, illetve egy-két blogra, pedig nyáron volt az esküvőnk. Egyszerűen nem tudom megunni a témát, pedig nem erről szólt az életem sohasem, én magam nem is vezettem blogot, nem is volt egy fényűző trendi esküvőnk, mégis most utána azt veszem észre, hogy mindennap megnézem az albumot, és mindennap eszembe jut a nagy nap. Nektek mikor állt vissza az életetek az eredeti kerékvágásba? Szerintem már beteges, amit én csinálok. :)
2012. nov. 3. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem olyannyira nem érdekel már a dolog, hogy 3 hónap eltelt és még nem választottam ki a képeket az albumhoz. Nem izgat...( Baj volt a ruhámmal, nem is szeretem látni a képeket, meg sajnos az egész esküvő rossz emlék maradt)

Úgyhogy inkább örülj neki, hogy neked olyan jó volt, hogy ilyen szívesen gondolsz rá, én is így lennék szerintem, ha nem történt volna az, ami...

2012. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy beteges! BOLDOG vagy! Örülj neki!
2012. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
én i szívesen nézegetem a képeket meg a blogokat is, szerintem nem baj :)
2012. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem nézek ilyen blogokat, fórumokat. Anno próbáltam bekapcsolódni egybe, de csak sunnyogtak a résztvevők. Nem akartak ötletelni, se semmit, csak a pénzszórás volt a céljuk.

Én sem szeretem a képeinket, csak párat belőlük, mert szarok, és a ruhám sem volt szép.

2012. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért töröltetted le a válaszom, mi rosszat mondtam?
2012. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jaj bocs, csak most láttam, hogy a többi tűnt el és az enyém felkerült.
2012. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem töröltettem semmilyen válaszokat, de az első három választ a moderátorok törölték.

Ott szerepelt kérdésként valami olyasmi, hogy nem hiányzik-e valami, nem pótolni akarok-e ezzel valamit. És hát az az igazság, hogy nem hiszem. Csak olyan jó érzés ránézni a fotókra, és látni, hogy milyen szépek voltunk, és felidézni az emlékeket.

2012. nov. 3. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézegetem néha,talán 2-3 havonta.De van olyan kép amit többször is,megnézek mert közösségi oldalunkon fent van:)

Amugy a közös képeinket szeretem nézegetni,nem csak az esküvőseket.3 éve vagyok férjnél.

2012. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen nézegetem, mert nagyon jók lettek a képek, pedig kis költségvetésű esküvő volt. De a fotósra nem sajnáltuk a pénzt. Szerintem ez egy olyan dolog, amin nem szabad spórolni, mert akkor minek vettél/varrattál álomszép ruhát, ha egy kép se adja vissza a szépségét? Minek a szép smink, ha senki se tudta megörökíteni rendesen? Mit érnek a legszebb pillanatok, ha a haver, aki fényképezett, pont lemaradt róla?


Igen, szoktam esküvős témákban olvasgatni, mások képeit nézegetni, de csak itt, ezen az oldalon.

2012. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nem volt esküvőm, még meg sem kérték a kezemet, nem is vagyok rendezvényszervező, de annyira szeretem a ruhákat nézegetni, hogy saját fb oldalt hoztam létre, és teljesen otthon mozgok mondhatni 80%-osan a témában (:
2012. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!