Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti beszélnétek a menyasszonnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek a menyasszonnyal?

Figyelt kérdés

A történet:

A volt sógorom egy állat volt. Féltékeny, szexmániás, ki ha én nem típus. Uralkodó, minden úgy van ahogy ő mondja vagy akarja. Egyszóval egy idegbeteg.

A húgom 12 év után végre megszabadult tőle. A húgom a második felesége volt.

Nem is olyan régen voltam egy partin, ahol megismerkedtem egy nővel. Sosem láttuk egymást előtte, a nevét sem tudtam, szóval számomra vadidegen nő volt. Beszélgetni kezdtünk. Persze mindenről amiről 2 nő beszélhet. Meglepetésünkre kiderült, hogy bár mi nem ismerjük egymást de van egy közös ismerősünk, méghozzá a vadbarom volt sógor. Kérésére elmeséltem hogy milyen aljas volt a húgommal,és a válás is milyen kemény volt. (a vagyoni per még mindig zajlik)

Meglepetésemre elmondta, hogy a volt sógor az ő első férje volt. Vagyis az első feleséggel ismerkedtem meg. Elmesélte, hogy csak 7 hónapig voltak házasok, mert a házasság után pontosan azokat művelte amit a húgommal. Amíg nem voltak házasok minden szép és jó volt. Az esküvő után kimutatta az igazi énjét. Kiderült hogy a házat mg ők vették közösen, a válópernél 2 évet várt hogy kifizesse a részét. Mondta, hogy kár hogy a húgom nem kereste fel az esküvője előtt, mindent elmondott volna, hátha visszarettent volna..

Elmeséltem a húgomnak az esetet. Utólag mindenki okosabb lett, de most jön az érdekes része. A vadbarom behálózott egy fiatal 23 évest (40 éves a pasas) Mivel van ház, aminek a 30%-át ki kéne fizetni a húgomnak, de nem hajlandó, van autó ami a húgomé de nem hajlandó átadni, szóval látszatra mindene megvan, sőt pénze is van, csak éppen gyerektartást nem hajlandó fizetni, de a fiatal nő csak a jólétet látja és úgy tudja hogy a testvérem egy kígyó, egy rib*nc stb.. A húgom mesélte, hogy a közös lányuk említette, hogy az apja újra nősülni akar. A húgom szerint fel kéne világosítani a nőt hogy borzalmas élete lesz ha hozzámegy. Felhívtam az első feleséget is (vele jó kapcsolatban maradtam) és elújságoltam hogy lesz harmadik asszonyka is. Ő is arra hajlik hogy nem ártana elmondani az igazságot a fiatal lánynak, de szerinte csak olaj lenne a tűzre. Szerinte nem hallgatna rájuk és ők lennének a szemetek mert meg akarják akadályozni az esküvőt.

Szerintetek szólni kéne, hogy tudja mi vár rá?? Vagy tényleg hagyni kell tudatlanságban.

Ti akarnátok tudni az igazságot, vagy a pasasnak hinnétek??


2012. nov. 5. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább csaj szüleivel vagy barátnőjével beszélnék. A húgod megmutathatná a vagyonmegosztási per iratait, a gyerektartás miatti fizetésfelszólítást. Néhány ember nevét, akik igazolhatnák, hogy igazat mondtok.

A szülők tudnának hatni a lányukra.

2012. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

semmi ertelme a csaj fiatal naiv es szerelmes eskuvore keszul nem hinne meg a Jositennek sem ha rosszat mond az o nagy szerelmerol az o leendo ferjerol.

Szerintem nem erdemes szolni csak magukat egetik le A csaj azt fogja hinni feltekenyek o ra mert o milyen jo pasit fogott ki. A szerelem vak suket es nema

2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nem avatkoznék bele.

Lehet, hogy a lány okosabb lesz és előbb lelép, mint ti-még a gyerek születése előtt. De az is lehet, hogy a pasi Vele normális lesz és nem fordul ki magából, mert ez a lány lesz számára az igaz.

Közötök már nincsen hozzá.

2012. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az apakomplexusos kislány csak a pénz miatt megy hozzá egy ilyen vadbaromhoz,úgyhogy lehet,tök mindegy lenne neki,hogy hogy viselkedik vele az a majom.De azért szólnék neki,hátha mégsem OLYAN.
2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretnék tudni róla, ha én lennék a menyasszony.
2012. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A kislány még csak 7 éves így őt a húgom nem akarja belevonni ebbe az egészbe. Arról nem is beszélve hogy mégiscsak az apja, és így is megvan szegénykémnek a maga harca az apjával nem kell hogy az anyja is rátegyen egy lapáttal. A húgomat megkérdeztem hogy anno annak idején ha az első feleség elé áll és elmondja az igazságot a vadbaromról, hitt volna-e neki. A válasza az volt, hogy nem. Szerelmes volt, és addigra már elhitte amit a férje mondott a volt feleségről. Megköszönte volna hogy elmondta, de ennyi. Nem hitt volna neki.

Valaki tanácsolta hogy beszéljenek a lány szüleivel. Ez lehetetlen mert a menyasszonykát sem ismerik, eddig csak a kislány látta, mert őt elviszi néha az apja magához.

Nekünk felvetődött hogy mit gondolna ha odaáll 2 volt feleség és elmondják milyen az az ember akihez hozzá akar menni. Változni nem fog mert ő mindig is ilyen. Amíg az érdeke kívánja tud kedves és jó lenni, de hamar kimutatja ki is ő valójában. A húgom szerint nagyon erősen valószínű hogy a nő meg se m hallgatná őket, csak simán bevágná az ajtót előttük. Vagy az is lehet hogy mosolyogva végig hallgatná, és csak ennyit mondana: Számítottam erre a beszélgetésre, mert a drágám mondta előre hogy így lesz, hogy be akarjátok sározni.." Most ott tartunk hogy várunk.. Majd amikor erős lesz az elhatározás akkor döntenek..

Én magamról tudom, hogyha fülig szerelmes lennék, nem érdekelne ki mit mondana, és nem hiszem hogy bárki is lenne aki a nagy szerelmi lázban igaznak hinné, és rögtön szakítana..

2012. nov. 6. 12:36
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
17 évvel fiatalabb a csaj. Kizárt, hogy fülig szeremes lenne. Közölni kell vele, hogy nem lesz annyi a lóvé, mint amire számít, rögtön dobbantani fog :)
2012. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

csináljatok egy talit a két exel és a jelölttel


utólag hálás lesz

2012. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyetekben szólnák neki. Ha meg nem hallgat rátok ő baja és nektek nincs beleszólásotok.
2012. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek végül, kérdező?
2013. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!