Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Hogyan beszélnétek meg?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem dolgozom. De már megkaptam egy állást. Igaz eladói munka a praktikerben. Már hívtak, hogy fel vagyok véve. Nagyon örültem neki, mert igen nagy szükségem van a munkára. Közben protekcióval már egy kórházba az irodai munkára beadtam a pályázatot jó pár hónapja. Nagymamám szomszédja volt a protekcióm. Már lemondtam erről a lehetőségről, de tegnap érdekes módon nem nekem szólt a hölgy, hanem a mamámnak, hogy mehetek a kórházba dolgozni, mert most ment el valaki. Van szabad hely. Na a mama, akkor annyit mondott neki, hogy összejött egy másik lehetőség. De a hölgy mondta, hogy ha mégis szóljunk neki. Mivel azt hitte, hogy én erre nemet mondanék. Férjével már beszéltünk, ő mondta, hogy akkor a mhelyén hívjam hétfőn.

Hétfőn fogom felhívni, a részleteket megbeszélni. Mindig is irodában dolgoztam, ugye nem akarok két szék közül a pad alá esni. Hogyan beszéljek a hölggyel hétfőn? Mit is mondjak neki pontosan? Egyértelmű, hogy az irodai munkát választom. Én erről ma értesültem, nem mondta én nekem senki sem, hogy mégis tudnék oda menni. Hogyan beszéljek hétfőn a hölggyel mit mondjak neki??? Izgulok nagyon, egy ilyen lehetőségre vártam már évek óta.

A lényeg, hogy biztosra kell tudnom, mert akkor nem mondom vissza a Praktikert, még csak az orvosikra kell ott mennem.

Nagyon köszönöm a segítséget.

Bocsánat, ha egy kicsit hosszúra sikerült, remélem azért érthetően fogalmaztam, csak nagyon idegeskedem és izgulok ez miatt


2010. nov. 6. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
próbaidő...elkezdesz dolgozni a praktikerben, aztán ha a másik helyen aláírod a szerződést, akkor mész oda a praktiban meg pá-pá-t intesz ;)
2010. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem meg az egyértelmű hogy a kórházas nő simán átvágja a fejedet.
2010. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
biztos nem, mert ápolási igazgató a kórházban.
2010. nov. 6. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmész a kórházba felvételre, ha megvan a szerződésed, akkor szólsz a Praktikerbe, hogy jobb jött össze, elnézést. Megértik, mindenki a piacról él.
2010. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy beszéld meg?


Jó napot kívánok, ZV vagyok, xy-tól(a nagyi, aki a YV szomszédja) értesültem arról, hogy üresedés miatt lenne egy szabad hely a kórházban erre és erre a munkakörre.


Itt vársz egy kicsit,sztem úgyis válaszol. Ha nem válaszol, folytatod pozitív hangnemben, magabiztosan:


Gondolom a következő lépés egy találkozó megbeszélése...


És itt tuti mond majd valamit.

Ennyi. Sok siekrt, hétfőn REGGEL, DÉLELŐTT hívd az illetékest!

2010. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!