Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan volt pénz rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan volt pénz rá?

Figyelt kérdés
Manapság nem 1-2 Ft egy házasság,lakodalom!Aki mostanában házasodott vagy fog attól kérdezném hogy honnan volt annyi pénz?(sztem 1milla simán elmegy ré)Szülők segítettek kifizetni,hitelt vettetek föl?Esetleg sok éves megspórolt pénzből?
2009. aug. 14. 14:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kicsi volt a létszám,csak 15-en voltunk.Ennyit ki tudtunk fizetni. Nem szerettünk volna nagy felhajtást.
2009. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Jah így érthető...kíváncsi vagyok rá hogy a nagyátlagnak hogy jött össze.Ha nekem egyszer lagzim lesz akkor az úgy dúrván 200-250 fős lesz :S
2009. aug. 14. 14:27
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 20 fős volt, mi fizettük, csak vacsi, lagzi nem.

A nagy lagzikat szülők szokták fizetni. Van ismerősöm, akinél szülő nem bírja, de ő nagy lagzit akar, 2 gyerek van, esküvő azóta se volt... Majd ha lesz rá felesleges pár milla...

2009. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
az dúrva...nem tudom én vhogy nem tartom természetesnak ha a szülő fizeti.Nem arról van szó h nem adhat bele de azért az egész az már "tolakodás".Sztem gyerek mellett meg nem sok értelme van akkora lagzinak főleg.
2009. aug. 14. 14:37
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia..

Nállunk 147 fő volt..

Majdnem 2 millióba került.

Anyum és apum ajándéka volt..

2009. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
2 ???147 főre?azt hogy sikerült összehozni?Kicsit sokallom a 2milliót 147re.
2009. aug. 14. 14:41
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
hát nem olyan sok az...mi 170en voltunk, nálunk is szüleim ajándéka volt az esküvő.Szerintem ez nem tolakodás, hanem egy hatalmas áldás.
2009. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Sokallod? Most hétvégén ismerőseim lagzija 100 fő körül lehetett, 3 milla tuti volt. És 1,5 millát se kaptak vissza... Szülők fizettek mindent, 30 feletti pasinak... Hát, ha a szülő akarja, miért ne???

Szóval a fent említett lagzi olcsó volt, hidd el.

2009. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Áldás az ha a szüleid fizetik ki?Érdekes megközelítés.Bár ha "ajándék"igazából nem tudom megfogalmazni...ha vkinek lagzija van/lesz akkor azt jelenti h felnőtt érett ember és megoldja a gondjait a párjával...én legalábbis ha ilyen szituba kerülnék h szüleim kiakarják fizetni tuti nem engedném hogy teljesen ők állják.Persze ez nem bántás nem csesztetés csak kíváncsi vagyok az ilyen gondolkodásra meg h kinél h volt :)
2009. aug. 14. 14:47
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm tavaly házasodott, 300 fő volt meghívva, ebből voltunk olyan 150-en, a templomban vagy 10-en, sátras falusias lagzi, 3 milka. Nagy része pénzkidobás, mert sokan nem jöttek el, de a bútorok, az ebéd-vacsora, desszert minden ki volt fizetve. Nekik a szülők is a hitel segített kifizetni. Nekünk is tervbe van véve, de 50 fő maximum. 500 ezernél többet nem szeretnék kiadni.
2009. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!