Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma voltam ruhát próbálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam ruhát próbálni, szerintetek sok ennyi pénz ezekért a ruhákért?

Figyelt kérdés

Szóval:

Menyaruha 90E

Öltöny 60-70E, ebből lejön 10%, ha a menyaruhát ott béreljük

Menyecske: 28E, de ha a menyaruha+öltöny onnan van, ajándék


Abronccsal, fátyollal, minden kiegészítővel együtt

PLUSZ

ha onnan van a ruha, akkor a fotóst 50% kedvezménnyel kapjuk (szépek a képei), és ingyen csinál egy e sessiont is, reggel héttől hajnali2ig 60E ft a féláras díj


vagyis menyaruha90+öltöny kb.60+fotós60= 210E Ft.

Szerintem jól járnánk?

Szerintetek?


Pécsi szalon, ha valakit érdekel, belinkelem, meg a ruhákat is:)


2011. okt. 3. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
2011. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ennyiért akár sajátot is varrathatsz, ha ügyes vagy... Szerintem sok. az öltöny 60-70 bérlésre? hát a férfinak is annyiért bőven varrathatna és azt viselheti máskor is...
2011. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
ilyen összegekért már vehetnél is ruhát ill öltönyt ...tuti nem megyek férjhez, ha ilyen árak vannak, egyszerűen sajnálnám rá a pénzt
2011. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én 40 ezerért vettem a ruhám, csak fátyol nincs hozzá, de mese szép a ruha, és ingyen rám igazítja a szalonos, a páromnak 35-ért varrnak öltönyt. A fotós pedig ismerős lesz. Én a ruhámat majd megpróbálom eladni, a férjemnek meg lesz egy szuper öltönye. Én jól meggondolnám a helyedben. Én a 90-et a menyaruha bérlésért, meg a 60-at az öltönyért sokallom.
2011. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jajj, azt nem írtam, hogy az öltöny ára a vételi ár! mellény, ing nyakkendő, mindennel együtt, és az marad!
2011. okt. 3. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltöny és a menyasszonyi ruha is őrülten drága. Főleg az öltöny!!

Az én ruhám vételára 50 ezer volt minden kiegészítővel együtt, és még sztem ez is drága, viszont csodaszép. A férjem öltönye ha jól tudom 20 ezer Ft volt. Ráadásul az is nagyon nagyon jól néz ki!! A menyecskeruhámat 8 ezer Ft-ért vettem, igaz nem kimondottan annak volt "kinevezve" a butikban, de nekem nagyon megtetszett, így azt választottam.

2011. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit se drága, inkább normálisnak, sőt majdnem olcsónak mondanám...csak azért majdnem, mert pécsi vagy, de itt pesten ez bizony szuperolcsó :S

Én már most félek, mert az amit kitaláltam magamnak, szerintem egy szalonban sincs itthon és varratnom kell, az meg a milliónyi tüllréteg miatt nem elképzelhetetlen, hogy annyiba fog kerülni, mint neked a végösszeg :S Ezért fogok csak akkor házasodni, ha lesz ilyenekre ennyi pénzem :D:D:D

2011. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi a drága? Az amcsik menyasszonyi ruháinak az ára. El se hittem, mikor meghallottam, hogy ott 1000 dollár alatt nemigen vesznek ruhát, és akkor már olcsó a ruhád :S De ezek simán elköltenek 4-5000 dollárt egy ruháért, és még mondják is, hogy mennyit spóroltak rá, vagy hitelből veszik...jesszus

(Say yes to the dress műsor: http://www.youtube.com/results?search_query=say+yes+to+the+d..


Na ehhez képest a tied fillérekért megvan :D

2011. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen kapcsolt szolgáltatások mindig gyanúsak, mi köze a fotónak a ruhához? :o Csak azért ne bízz meg egy fotóst, mert "akciósan" adják a ruha mellé...


A ruhák ára reális, de ez a "fizess valamit, és ezt és ezt kapod ajándékba/kedvezménnyel" nekem olyan tévésoppos - gyanús lenne.

2011. okt. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
engem érdekelne a szalon és a ruha is :D egyébként így nem sok
2011. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!