Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik a polgári esküvö külföldön? Mik a feltételei?

Figyelt kérdés
A barátommal nincs más választásunk, csak esküvö. Szeretjük egymást, de nyilván még korai, és nem is ugy tekintünk rá, mint egy igazi esküvöre, nekünk csak a papirok kellenek, hiszen ahhoz hogy én itt(ausztria, bécs) munkát vállaljak legálisan, ahhoz papirokra van szükség. Ez a legkönnyebb, és leggyorsabb módja hogy megkapjam a papirokat a munkavállaláshoz. Most már csak azt nem tudom, hogy mi kell hozzá, az én magyar papirjaimat elfogadják, mint személyigazolvány, útlevél....vagy le kell forditassam németre? Egyáltalán kell e gyürü egy polgári esküvöre? Fogalmam sincs semmiröl. Szólnom kell magyarországon hogy én itt megházasodtam? Annyi kérdésem van, léci segitsetek. Esetleg ha valaki hasonló cipöben jár....Elöre is köszi!
2009. aug. 18. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben jól tudom szinte mindent lekell fordítattni hivatalos tolmáccsal. A gyűrű szerintem nem kötelező de ciki ha nincs. Legalább ezüstöt vegyetek. Menj be az ottani tanácshoz és kérdezd meg hogy milyen iratok szükségesek. ott biztos segítenek.
2009. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a fordítás a legkevesebb.


kell egy "Ehefähigkeitsbescheinigung" a magyar hatóságoktól, amiben igazolják, hogy MO-n nem vagy házas. illetve nem tudom, hogy EU-n belül van-e már erre egy sablon, de vmi hasonló kell.

2009. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!