Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak szűk baráti-családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szűk baráti-családi körben, és csak polgári esküvő lesz, akkor elég egy szép estélyi ruha menyasszonyi helyett?

Figyelt kérdés

Még nem néztem nagyon sok helyen ruhákat, de ahogy láttam, az estélyi ruha olcsóbb lenne mint egy menyasszonyi. Ráadásul valami szolidabban szeretnék esküdni, nem vagyok oda a nagy menyasszonyi ruhákért, csak kicsit félek hogy "sokan" (abból a szűk körből sokan) belekötnének, hogy "csak" estélyi lenne rajtam. (vagy valami hasonló) Bár láttam olyan estélyiket, amik nagyon-nagyon hasonlítanak egy menyasszonyira, én nem tudom néhány ruhánál mi a különbség... :/ Nem vagyok ruha-mániás, sőt, távol áll tőlem, és most jöttem rá, hogy most viszont jól jönne ha tudnék 1-2 dolgot... (+ elég fiús vagyok, inkább a foci és az autók/motorok érdekeltek mindig is, mint a ruhák)

A másik, hogy ahogy néztem a menyasszonyi ruhákat, ha mégis olyanban lennék, akkor én fekete-fehéret szeretnék, mert nagyon tetszene. De apám már mondta, hogy fehérben kellene. (Persze mondta hogy rám hagyja a dolgot, most csak viccesen jegyezte meg, hogy "dehogynem, fehérben fogsz házasodni" -tényleg poénosan mondta, nem parancsoló jellegűen) Nővérem is mondta már hogy attól, hogy csak polgári, rendes, szép esküvői ruha kell. :/ A fekete-fehérre pedig csak beszélgettük, hogy nagyim majd a sarokból fog csúnyán nézni rám. :D


Mi a véleményetek? Eküvői/estélyi, fekete-fehér/tiszta fehér? Ne hallgassak a családomra, döntsek teljesen egyedül és viseljek minden szót, vagy inkább hallgassak rájuk? Vagy lényegtelen lesz később az egész visszagondolva?



2012. dec. 13. 17:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha most mennék férjhez, biztosan én is egy estélyiszerű ruhát választanék az abroncsos csoda helyett (pedig nekünk volt templomi esküvőnk is). Annyira szépek vannak!

Igaz, én tiszta fehéret választanék, de a te ruhád a Te dolgod. :))

2012. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Menj abban férjhez, ami neked tetszik, a beszólogatós rokonokat meg ne hívd meg.
2012. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!