Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kismellűek! Milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellűek! Milyen ruhát találtatok magatoknak szalagavatóra, esküvőre? Alig van mellem, és félek, hogy a menyasszonyi ruha felső része hülyén fog állni, vagy eláll. Nyugtassatok meg, rám is lehet kapni normálisat, szépet! Ha igen, milyen típusút?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia én srác vagyok. Barátnőimmel rengeteget vásároltam és mivel "kismell fan" vagyok :D már vettem ilyesmire is felsőt.

Én fűzőt tudnék ajánlani ami méretre húzható tehát nem hiszem hogy elállna a merevítő része is alakítható minimálisan a mellformához :P. A fűzőkhöz általában adnak egy pót pántot is amit hip hop feldobhat neked rá egy varrónő.

Én vettem egy rózsaszín hátul fűzős felsőt barátnőmnek anno gólyabálra. Egy fekete alkalmi nadrággal és egy fekete tűsarkú alkalmi cipővel vette fel. Szereztem neki hozzá való pici fülbevalót :) Szerintem nagyon elegáns volt és sokkal letisztultabb volt a többi csajnál akik úgy néztek ki mint pár a képviselő fánk az abroncsos habos babos ruháikban :D Mivel nem kellett a pánt az egyikből csináltam neki nyakdíszt :P hehe (deko tv forever)

Amúgy a fűző nem is volt olyan drága mint amilyen jól nézett ki 12 ezer volt és igazából számtalan helyre felvehető más más nadrággal de akár egy szoknyával is sztem :) Plusz még szexi is.. bevallom igazából ezért vettem :) Na jó sok lesz már a duma Sziasztok

f/23

2009. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem 70/a-s melltartó kell és néha még az is nagy :S szal kész a szalagavatós ruhámat ugy csinálták meg hogy varrtak bele plusz egy vastagabb szivacsot és még ugy is alig volt mellem tehát megtudják oldani de nekem mondták h a pánt nélkülit felejtsem el mert mivel nincs mellem nem lesz tartása a ruhának és hülyén fog kinézni ezt így a csaj kerek perec meg mondta.
2009. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
és akkor milyen ruhád lett?
2009. aug. 29. 00:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj. Ha sugárzik rólad, hogy jól érzed magad, senki nem a melleddel lesz elfoglalva. Ezt azért mondom mert a 18 éves lányomnak, ha lenne olyan, 60 A-s lenne a melltartója, mert olyan vékony és kicsike. És mégsem érzi rosszul magát. A 75A-s melltartót oldalt össze kell neki varrni, mert kicsi a háta is. Modellként dolgozik néha, ez bizonyára erősen megdobta az önbizalmát. Talán próbáld ki te is, hátha akkor majd tudni fogod magadról, h semmi baj sincs a méreteiddel:)

Egyébként neki a pánt nélküli ruhák, melltartók állnak jól. Szépen kiemeli a nyak és váll vonalát.

Sok sikert a próbálkozáshoz:)

2009. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszaitokat:)
2009. aug. 29. 11:26
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

szia én vagyok az a 8.28. 19:52es

hát ilyen vékony pántos szivaccsal kitömve tökre és rám szorítva ezerrel ilyen fűzős ruha volt ami jól rám volt húzva.

2009. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem 70A-s mellem van és szalagavatóra pántnélküli ruhám volt, A-vonalú. Nem volt alattam melltartó, tettek bele 2 szivacsot és nagyon szép lett!

Az A vonalú amúgy is előnyösebb a vékonyabb lányoknak

2010. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!