Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal úgy döntöttünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal úgy döntöttünk, hogy összeházasodunk. Mi a teendőnk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nosza! :D


Gyűrűt venni => Eljegyzés => Szülőknél bejelenteni => Önkormányzat (esetleg templom is) => Sok pénz a lagzira...

2009. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
helyszin kiválasztás. vendégek. hol tartanátok?
2009. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem addig ne házasodjatok, amíg netudjátok h utána mik a teendők:D
2009. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elhatározásnál tartunk, és van már vendéglistánk. Úgy 1-2 hónap múlva szeretnénk megtartani.
2009. aug. 23. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés, hogy az anyakönyvvezető mikor tud benneteket fogadni. Először oda kell menni!!!
2009. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt van egy lista, hogy miket kell csinálni: [link]
2009. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú, hát a vendég lista (majd rájössz), az az egyik kevésbé legfontosabb dolog. Azt mi kb. 15 perc alatt összeírtuk. A legfontosabb ahogy írták is a polgárira időpontot kérni, mert min. előtte 30 nappal kell. Utana, ha lesz templomi, akkor oda. Helyszínt lefoglalni, vőfélyt (most feltételezem, hogy lesz lagzi), zenekart, ruhát. Meghívókat sürgősen megcsináltatni, mert legalább előtte 6 héttel illik kivinni, és nektek is jobb, ha minél hamarabb kiderül ki tud elmenni, és ki nem. Menüt az éttermessel megbeszélni, dekorossal egyeztetni, virágok stb. Én nem azt modnom, hogy kell rá egy év, vagy fél év, de én most pont benne vagyok (két hét múlva esküszünk), és egy hónap alatt tuti nem tudnám megszervezni, annyi mindent kell intézni. Pláne munka mellett. A lényeg (nekem ez segített sokat), írd fel egy határidőnaplóba napra pontosan, hogy mikor mit kell csinálni, és próbáld is tartani. Akkor nem lesz káosz. Sok sikert és boldogságot!
2009. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük! :)

Belevágunk, héten megyünk az anyakönyvvezetőhöz. :)

2009. aug. 24. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

esetleg egy esküvőszervezőtől kérjetek segítséget, ötleteket.

Meg véleményét, hogy egyáltalán hol induljatok el. Nekem van egy ismerősöm, és nem számít fel pénzt azért hogy felkeresitek és segít. Link: [link]

2009. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!