Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Változik valami attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változik valami attól, hogy összeházasodunk?

Figyelt kérdés
Az érzésre gondolok. Egy ideje már együtt élünk, hamarosan összeházasodunk, és úgy érzem hogy ezután még többet jelent majd számomra a párom (lelkileg). Más is érezte ezt?
2009. dec. 27. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

igen azért egy papír, nem csak papír, ahogyan sokan mondják, azért mégiscsak megfogadjuk felvállaljuk mindenki előtt, hoyg szeretem, és nem akarok mást...naná, hoyg ez lelki pluszt ad.

én így éreztem.

2009. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nem változott.. 8 éve vagyunk házasok, és előtte 7 évig éltünk együtt.. :)
2009. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
nekem pont ettől lenne rosszabb. egy éve együtt élünk, imádjuk egymást, de senkivel sem házasodnék össze, mert anélkül is boldog vagyok.
2009. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
A házasság azt jelenti:hogy jóban-rosszban együtt,amíg meg nem halunk.Legalábbi s a házasságkötéskor ez a szándékunk.Az együttélés viszont nem jelent semmilyen kötelezettséget.Ha megunjuk a másikat,egyszerűen továbblépünk.Ezért több a házasság az együttélésnél.
2009. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Én soha nem éreztem ezt, és jó pár házas női ismerősömnek se adott több érzést. Ugyanúgy megy tovább az életük.
2009. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

10:41-nek: akkor Felétek nincs is válás meg megcsalás??? nem kell ahhoz esküvő, hogy szeresd a kedvesed. És esküvő mellett is lehet ám rossz egy kapcsolat...


Hogy válaszoljak is: miért is ne erősíthetne meg az érzéseidben a házasság?! Mi sok-sok éve élünk együtt, és nekünk ez így kiváló, hiszen imádjuk egymást. Nem is nagyon vágyunk egy esküvőre. De megértem azt is, aki vágyik rá és ettől pluszt remél.

Sok boldogságot!

2009. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajna fordíta történt, nagyon szépen éltünk, örömmel lettem a felesége, aztán valahogy minden tönkre ment, ami évekig müködött. De ez is ritka. Legyetek nagyon boldogok!
2009. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 év után váltam el.A jelenlegi párommal 13 éve papír nélkül imádjuk egymást.Igazán nem tudom milyen lenne a feleségeként,de van már közös gyerekünk is és egyikünk se veszi észre,hogy kevesebb lenne a másik számára.
2009. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
na igen. ha házasság nélkül is megvagyunk, akkor nem rontjuk el azzal a papírral a szép kapcsolatunkat :)
2009. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
44%
Szerintem mindenkinek mást jelent a házasság.Én úgy vagyok vele, mint Te.Az esküvőnk után közelebb érzem magamhoz a páromat lelkileg.Hogy miért van ez így? Mert a kapcsolat elért egy komolyabb szintet.Aki házasodni akar, annak meg van az oka, aki meg nem,annak is van oka.Mindenki úgy dönt, ahogy érez.
2009. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!